RENDSZERSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több évtizede elismert résztvevője a hazai informatikai világnak.
Átfogó, innovatív megoldásaival kiváló minőségű, a kor követelményeinek maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosít felhasználói számára.

Emellett olyan egyedi informatikai megoldásokat kínál, amelyek növeli ügyfeleinek hatékonyságát és elégedettségét.

Amennyiben önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség vagy és jó problémamegoldó képességgel és kommunikációs készséggel rendelkezel, ez a lehetőség Neked szól!

Bővülés miatt keresünk hozzájuk

kollégát.

Feladatok:

  • Jogszabályi környezet és üzleti működési igények felmérése, elemzése, alternatívák kidolgozása a működés fejlesztésére,
  • Informatikai rendszerhez kapcsolódó üzleti és folyamat modellezés, a szoftverrel támogatni kívánt üzleti igények és folyamatok elemzése,
  • Működés és folyamat modellek készítése: folyamatábrák, folyamatleírások, specifikációk,
  • Informatikai rendszertervek, specifikációk, dokumentációk készítése,
  • A fejlesztők napi munkavégzésének szervezői támogatása,
  • Kapcsolattartás az érdekelt felekkel.

Elvárások:

  • Államigazgatási/Felsőfokú műszaki informatikus/Közgazdasági végzettség,
  • Minimum 2 év Rendszerszervezésben/Business Analyst-ként szerzett szakmai tapasztalat,
  • Gyakorlati tapasztalat üzleti- és folyamatmodellezésben, valamint folyamatábrák és dokumentációk készítésében,
  • Nyitottság és képesség az új szakterületek megismerésére és elsajátítására,
  • Analitikus gondolkodásmód, ügyfélközpontúság, logikai képességek,
  • Képesség az üzleti igények strukturált és precíz dokumentálására,
  • Gazdasági és műszaki elemzési képesség.

Előnyök:

  • Informatikai modellek/szabványok (pl.: BPMN 2.0, UML, stb.), architektúrák, alkalmazások (pl.: Visio, Enterprise Architect, stb.), technológiák ismerete,
  • Államigazgatási projekt tapasztalat,
  • Workflow projekt tapasztalat,
  • Tapasztalat üzleti elemzői vagy folyamatmenedzsment területen.

Juttatások:

  • Teljes munkaidős állás, határozatlan idejű munkaszerződéssel,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, karrierlehetőség ,
  • Modern irodai környezet,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség, izgalmas szakmai kihívások,
  • Remek, összetartó csapat,
  • Tréningeken való részvételi lehetőség,
  • Hibrid munkavégzési lehetőség.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 órás munkavégzés.
  • Rugalmas munkaidő reggel 7:30-9:00 óra közötti kezdéssel
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (Kopaszi-gát közelében).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk szoftverfejlesztéssel, illetve szoftverek bevezetésével foglalkozik hosszú évek óta. Az általuk forgalmazott termékeket több ezer cég használja napi szinten. Olyan cégek, amelyek nemzetközi szinten is ismertek. Szoftverfejlesztési üzletágukban arra törekszenek, hogy egyszerű válaszokat adjanak olyan bonyolult üzleti kihívásokra, mint a jelszókezelés, toborzás-kiválasztás vagy projektmenedzsment. Emellett a csapat hatékonyságát segítő termékek és szolgáltatások fejlesztésén is dolgoznak. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Az 1998-as alapítású, magyarországi központú, független, pénzintézeti ügyfelei részére pénzügyi informatikai és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó partnerünk, folyamatosan fejlődő és növekvő fiatal csapatába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk egy 8 éve működő magyar vállalkozás, mely független pénzügyi tanácsadással foglalkozik, és havi több száz ügyfél kezelését látja el. Az informatikai csapatuk bővítése miatt új, akár pályakezdő munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva