JAVA FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

pozícióba.

Medior és senior fejlesztőkre is nyitott partnerünk, akár távmunkában!
Technológiák, amikkel biztosan találkozni fogsz:
  • Docker, DevOps ( Weblogic, Alpache/Tomcat, IBM MQ, Kafka, Oracle, CI Server, Git Lab), Gradle/Maven, JMS, Soap and REST/RESTful services
Feladataid lesznek:
  • Java fejlesztői feladatok ellátása magas rendelkezésre álló egyedi fejlesztések kapcsán
  • Moduláris alkalmazások saját termékek fejlesztéséhez, üzemeltetéshez pénzügyi szektorban
  • Magas színvonalú, „tiszta” kód írása
  • Pontos dokumentálás
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Min. 3+ év Java fejlesztői tapasztalat
  • Spring Boot magas szintű ismerete
  • Magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
Előny:
  • Banki szektorban szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Pozíciószinthez igazodó bérezés
  • Home office lehetőség heti 2-3 napban
  • Alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszony
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása saját használatra is
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Nyitott, dinamikus csapat
  • Modern, jól megközelíthető iroda
Munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Budapest 13. kerületi központ / illetve otthoni munkavégzés
  • Munkaidő: H-P napi 8 óra, törzsidő 9-15 óra között, többi rugalmasan kezelve, alkalmanként hétvégi ügyelet ellátása.

A pozíciót frissített szakmai önéletrajzod csatolásával tudod megpályázni a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva