ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (SOPRON)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Értékesítést támogató munkatársként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Ajánlatkérések kezelése e-mailen és telefonon keresztül
  • Műszaki termékek beazonosítása, ajánlatok kiküldése
  • Megrendelések felvétele és rögzítése SAP-ban
  • Vevőkkel és szállítókkal való kapcsolattartás és kommunikáció
  • Beérkező termékek bevételezése, tárolása és kiadása
  • Leltározási feladatok ellátása
Amit megbízónk kér tőled:
  • Középfokú műszaki/kereskedelmi végzettség megléte
  • Angol alapfokú nyelvtudás (elsősorban írásbeli használatra)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előny, ha rendelkezel:
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Középfokú angol nyelvtudással szóban és írásban is
  • B kategóriás jogosítvánnyal
Amit Megbízónk kínál:
  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer (alapfizetés + cafeteria)
  • Negyedéves bónusz a 2. évtől kezdődően
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Sopron
Amennyiben szívesen csatlakoznál megbízónk csapatához, kérlek töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk 2007-ben alakult magyar mérnökiroda, amely komplex mérnöki és projektmenedzsment szolgáltatásokat biztosít elsősorban gyárak gépészeti, villamossági és automatikai fejlesztéséhez.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod kijáró értékesítésben és közel áll hozzád a műszaki/szerviz terület? Érdekel az automatizálás és szívesen vennél részt a legkorszerűbb bejárati rendszerekkel kapcsolatos szerviz értékesítésben? Akkor jelentkezz most, mert ez a TE lehetőséged! Megbízónk egy svéd és finn gyökerű multinacionális cégcsoport tagja. Fő profiljuk a bejárat automatizálás, valamint építőipari műszaki berendezések forgalmazása és szervizelése. A világ vezető szállítója az intelligens biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerekhez (különféle ajtók, automatikák, kapuk) kapcsolódó szerviz szolgáltatások és alkatrészek B2B értékesítésére keressük most budapesti csapatuk új tagját az alábbi izgalmas pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Debrecen

Műszaki vénával rendelkezik, de a kereskedelem is érdekli? Ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője, mely 2005 óta dinamikusan fejlődő és stabil hátterű magyar tulajdonú cég. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása. Debrecen-Ondódon zöldmezős beruházásként újonnan megépített csarnokuk jelenleg Magyarország legkorszerűbb betonacél és betonvas- megmunkáló gépekkel ellátott üzeme. Jelenleg 3 fős műszaki-kereskedelmi csapatuk új tagját keressük a cég tevékenységének komplex kereskedelmi és műszaki támogatására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva