VEGYÉSZTECHNIKUS/ VEGYÉSZMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Proto- és kissorozatú nyomtatott áramkör gyártására specializálódott partnerünk keres új munkatársat a meglévő vegyipari csapat szakmai erősítése céljából az alábbi pozícióba:

Korszerű technológiák alkalmazásával és folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséggel támogatják a munkavállalókat.
A pozíció célja:
  • A labor szakmai irányítása és az új korszerűbb kémiai technológiák bevezetése
Ellátandó feladatok:
  • A vegyi anyagigények felülvizsgálata, készletek figyelemmel kísérése, az anyagok tárolásának és kezelésének ellenőrzése
  • Az üzem vegyi technológiájának irányítása, a labor és a vegyi technológia betartásának szakmai felügyelete, oktatása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • A terület környezetvédelmi teendőinek ellátása
  • Az ANTSZ részére a szükséges jelentések elkészítése, dokumentáció
A munkakörhöz tartozó elvárások:
  • Vegyipari technikum vagy vegyipari diploma
  • Az angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban a beszállítókkal történő napi szintű kapcsolattartáshoz
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tanulékonyság, és képesség mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre
Amit megbízónk kínál:
  • Fix alapbér megbeszélés szerint, tapasztalattól függően
  • Cafeteria (Nettó 22.000 Ft/hó, mely idővel emelkedik)
  • Negyedéves bónusz
  • Havi jutalom
  • Egyéni jutalmazás
  • Karácsonyi jutalom
  • Törzsgárda jutalom
  • Utazási költségtérítés (a távolsági bérlet 86%-át, az autóval történő munkába járást 15 Ft/km-rel térítik)
Munkavégzés helyszíne:
  • Felsőtárkány Berva-völgy (távolsági busszal is jól megközelíthető helyen, a buszmegállótól néhány perc sétára)
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 7:30-15:30 vagy 8:00-16:00

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Veszprém megye

Partnercégünk iparágában piacvezető magyar gyártócég, melynek megbízói közé tartoznak nagy, multinacionális cégek és kisebb vállalatok egyaránt. Bővülés miatt kémiai analitikai laborukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Szeretne részt venni Magyarország egyik neves vegyipari vállalatának értékesítési tevékenységében? Szívesen töltene be kulcsfontosságú szerepet a hazai autóipar alapanyag ellátásában? Partnerünk egy Veszprémben található cég, amelynek fő profilja vegyipari folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Családias létszámuk ellenére az ország meghatározó épületgépészeti-, illetve járműipari szereplőivel is együttműködnek. Amennyiben értékesítési affinitással rendelkezik, illetve örömmel venné, ha az utazás a munka részét képezné, jelentkezzen partnerünkhöz a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 35 nap múlva