Folyamatmérnök

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyáregységük  a vállalatcsoport ezen üzletágának egyetlen európai gyártóegysége.  Bővülő csapatukba szakembert keresnek

FOLYAMATMÉRNÖK

pozícióba.

Ha szeretne a legnevesebb autógyártókkal dolgozni és egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi céghez tartozni, ez a lehetőség Önnek szól!

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok karbantartása, elemzése, optimalizálása LEAN alapelvek szerint,
  • Meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése, hatékonyságának növelése
  • Géphibák felderítése, rövid/hosszútávú intézkedések meghatározása,
  • Új gépek telepítésekor dokumentációk, munkautasítások telepítése.

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki végzettség gépész- vagy villamosmérnöki területen,
  • 3 éves szakmai tapasztalat folyamatmérnöki pozícióban, műszaki terméket gyártó vállalatnál,
  • Lean vagy REFA ismeretek/gyakorlat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Autóipari területen szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Cafeteria.

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig: 8.00- 16.00 óráig (rugalmasan)

Munkavégzés helye: Siófok

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat a következő pozícióba

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva