VÁMCSOPORT VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy világszerte vezető szállítmányozási és logisztikai vállalat.

Öt üzletágukkal (ellátási lánc optimalizálása, szállítmányozás, szerződéses logisztika, disztribúció és expressz és közúti szállítás) egy regionális szervezet, amely az összes kontinenst felöleli, 60 országban van közvetlen jelenléte és 168 országot lefedő globális hálózata.

Vámcsapatuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Vámcsoport vezetőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Vámkezelések előkészítése, adminisztrációja
  • Elkészült export-import okmányok ellenőrzése
  • Havi és fél éves jelentések készítése a megbízó és szakhatóságok felé
  • Riportálási feladatok ellátása mind a megbízó, mind pedig a munkáltató felé
  • Vámcsoport szakmai munkájának napi szintű koordinálása és segítése
  • Kapcsolattartás a felsőbb vezetőséggel és a NAV helyi vámigazgatóságával
Amit megbízónk kér tőled:
  • Középfokú, vámügyintézői képesítés
  • Legalább 3 éves, vámterületen szerzett tapasztalat megléte
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előny, ha rendelkezel:
  • Vezetői tapasztalattal
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer (alapfizetés + cafeteria)
  • Éves bónusz
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes parkolási lehetőség
A munkavégzés részletei:
  • A munkavégzés helye: Vác
  • Munkaidő: Napi 8 órás munkaidő, rugalmas kezdéssel

Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű, frissített, fényképes önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Légi osztályuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba, azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport magyarországi üzletága, melynek fő tevékenységi köre bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztése, gyártása és értékesítése. Az üzletág elsősorban élelmiszer- és környezetbiztonsági megoldásokkal foglalkozik, kiegészítve azt állategészségügyi és klinikai diagnosztikai alkalmazásokkal. Az üzletág mind harmadik feles partnereket, mind a cégcsoport saját laboratóriumait kiszolgálja termékekkel. Az üzletág nemzetközi központja Budapesten, a IV. kerületben található, a világpiacot kiszolgáló termelési és logisztikai központtal, melyet 2018-ban alapítottak és azóta folyamatosan fejlesztik. A logisztikai csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Our partner is part of a world leading life science group providing analytical testing services for the food, environment and biopharmaceutical segments. For the Budapest Headquarters of the purchase and logistics operations, they are looking for a new colleague for the the following role: