MARKETING VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt.

Marketing csapatuk élére keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba,

akár azonnali munkakezdéssel.
Marketing vezetőként leendő feladatai:
  • Marketing alosztályba tartozó feladatok koordinálása
  • A marketing és sales tevékenységek összefogása
  • Éves marketing stratégia kezelése
  • Piaci adatok gyűjtése és a versenytársak elemzése
  • Trade marketing, márka menedzsment, google ads, online marketing tevékenységek ellátása
  • Havi posztok és akciós újságok készítésének menedzselése
  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás és a tervek kezelése
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú gazdasági vagy marketing végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai vezetői tapasztalat hasonló munkakörben, FMCG területen
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • Középfokú angol nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes bérezési rendszer tapasztalat függvényében (alapfizetés + br. 30.000 forint cafeteria)
  • 13. havi fizetés (teljesítménytől függően)
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedés esetén a bérlet 86%-a, saját autó esetén 15 ft/km)
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Ingyenes ebéd biztosítása (havi netto 20.000 forint értékben)
  • Céges kisbolt használata
  • Rendszeres csapatépítő és trainingeken való részvételi lehetőség
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Szeged (költözési hajlandóság esetén lakhatási támogatás)
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8-17-ig, 1 órás ebédszünettel

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Szeged

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Marketing csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Marketing, PR, Média | Pest megye

Partnerünk hazánk egyik vezető távközlési vállalata, mely piacvezető szolgáltatásaival közel 30 éve sikeresen és elhivatottan törekszik vállalati és lakossági ügyfelei teljes körű és magas minőségű kiszolgálására. Amennyiben szívesen támogatnád a cég Device ágazatát, tagja lennél egy kiemelkedő szakembergárdának, JELENTKEZZ! Bővülő szakértői csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 27 nap múlva