ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt.

Értékesítési csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

Értékesítési vezetőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Ügyfélkapcsolatok fenntartása, új kapcsolatok kiépítése
  • Találkozók szervezése és lebonyolítása leendő és meglévő ügyfelekkel egyaránt
  • Árajánlatok készítése, kiküldése, utókövetése és az ezzel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása
  • Részvétel az értékesítési stratégia meghatározásában és kidolgozásában
  • Árbevételi célok realizálása, részvétel az éves terv összeállításában
  • Kimutatások, rendszeres vezetői jelentések készítése
  • Értékesítési csapat (export, import, bérmunka) szakmai támogatása és segítése
  • Szoros együttműködés a marketing osztállyal
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Felsőfokú végzettség megléte
  • Legalább 3 éves szakmai vezetői tapasztalat hasonló munkakörben, FMCG területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány megléte
Előny, ha rendelkezel:
  • Viszonylag nagy létszámú csapatok vezetésében szerzett tapasztalattal
  • Középfokú angol nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes bérezési rendszer tapasztalat függvényében (alapfizetés + br. 30.000 forint cafeteria)
  • 13. havi fizetés (teljesítménytől függően)
  • Bejárás támogatása
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Ingyenes ebéd biztosítása
  • Céges kisbolt használata
  • Rendszeres csapatépítő és trainingeken való részvételi lehetőség
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Szeged (költözési hajlandóság esetén lakhatási támogatás)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel. A csapat új tagja az egyik Budapesti áruház teljes működtetését látja majd el. Megbízónk megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Vezetői pozíciók | Jász-Nagykun-Szolnok megye

A szolnoki székhelyű Megbízónk 1991-​ben alakult és kezdte meg működését vendéglátás, majd élelmiszer nagyk­ereskedelmi tevékenységgel. Megbízónk elsősorban a gasztropiacon folytatja tevékenységét mely mára már az ország több megyéjét is lefedi. Logisztikai bázisuk élére keressük új munkatársukat bővülés céljából az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk a textilmenedzsment területén Európa vezető vállalatának tekinthető, 16 országban van jelen. A termékeik és szolgáltatásaik egyedi megoldást és teljes körű szolgáltatást kínál fenntartható módon. Jelenleg Magyarországi és Romániai értékesítési csapatuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba, augusztusi vagy szeptemberi munkakezdéssel.