KEY ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak.

Világszerte több mint 15 000 személyt foglalkoztat, és több mint 190 országban van jelen, Megbízónk technológiáit az egész világon ismerik és használják.

Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat

(Kelet-Magyarország)

pozícióba.
Key Account Managerként leendő feladatai:
  • Aktív ügyfélkapcsolat fenntartása a felelősségi területen belül a vállalat termékeinek értékesítése érdekében
  • Új ügyfelek szerzése és meglévő ügyfélkapcsolatok kezelése az egyetemi-, megyei-, városi kórházak és magán egészségügyi szektorban
  • Piac folyamatos monitorozása
  • Árajánlatok összeállítása, kiadása, nyomon követése
  • Kiállítások szervezése, prezentáció tartása
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú végzettség orvostechnika területén (orvostechnikai mérnök, biomérnök)
  • Legalább 5 éves B2B értékesítési tapasztalat orvoslátogatóként, egészségügyi intézmények látogatójaként
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rendszeres utazás vállalása (belföldön)
Amit Megbízónk kínál:
  • Fix kiemelkedő alapbér
  • Éves bónuszrendszer teljesítmény arányában
  • Edenrend juttatás
  • Céges gépjármű biztosítása magánhasználatra is (Octavia Combi Elegance)
  • Mobiltelefon és laptop
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy nemzetközileg elismert cégnél
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország, Budapesti székhellyel
  • Munkaidő: hétfőtől - csütörtökig 8-17, pénteken 8 - 14.30-ig.

Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű, frissített, fényképes önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Értékesítőként úgy érzi, hogy szeretne végre teljesen önállóan dolgozni? Elég tapasztalt és határozott ahhoz, hogy új piacokat fedezzen fel és növelje egy vállalat piaci részesedését Magyarországon? Most itt a lehetőség, hogy Ön legyen egy vállalat KULCSEMBERE! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: Fő felelőssége: A meglévő partnerekkel való szorosabb kapcsolat kiépítése, segítve a kapacitás optimálisabb, hatékonyabb elosztását. Új vevők felkutatása, piaci részesedés növelése

A hirdetés lejár 49 nap múlva

Megbízónk forgácsolás, bevonatolás, megmunkálás területén tevékenykedő 100%-ban magyar magántulajdonban lévő cég. Modern bevonatolási technológiájuk értékesítésére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva