AJÁNLAT ELŐKÉSZÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon.

Bővülés miatt most új kollégát keresnek

pozícióba.
Ajánlat előkészítő munkatársként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Új beszállítók és alvállalkozók felkutatása, és a velük való folyamatos kapcsolat fenntartása
  • Beszállítói ajánlatok bekérése és feldolgozása, árajánlatok előkészítése a megrendelők felé
  • Az elnyert munkák műszaki tartalmának feldolgozása és kiértékelése, eseti terepfelmérésekben való részvétel
  • Kivitelezési munkákhoz szükséges gépészeti anyagok kiválasztása, megrendelése és beárazása
  • Megvalósuló rendszerek folyamatos dokumentációja, az átadási tervek elkészítésében való aktív részvétel
  • Műszaki összehasonlító táblázatok, kimutatások készítése
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Minimum középfokú épületgépész végzettség megléte VAGY
  • Legalább 2 éves, épületgépészeti területen szerzett tapasztalat megléte
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Előny, ha rendelkezel:
  • Felsőfokú épületgépész végzettség
  • Angol nyelvtudással
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Teljesítményalapú év végi prémium rendszer
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása
  • Home Office lehetőség
  • Előre lépési lehetőség egy stabil, megbízható munkahelyen
  • Fiatalos, barátságos légkör
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Partnerünk 100% magyar tulajdonban lévő építőipari vállalat, akik budapesti irodájukba keresnek új kollégát. Amennyiben szeretnéd megalapozni karrieredet egy sikeres vállalatnál és érdekel az épületgépészeti terület, ez a Te lehetőséged! Pályakezdők jelentkezését is várjuk, mivel a cég vállalja teljes körű betanításodat!

A hirdetés lejár 3 nap múlva