PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Kiemelkedő bért kínáló debreceni Megbízónk jellemzően komplex magasépítési projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Lakó- és műemlék épületek, ipari-, kereskedelmi- és sportlétesítmények, irodaházak, Nívódíjas oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok is megtalálhatók a referenciái között. Projekt függvényében végez az épülethez kapcsolódó út, közmű, mélyépítési és kertészeti munkákat is.

Folyamatosan bővülő csapatába keresünk angol nyelvtudással rendelkező

PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK
munkatársat.
Projektvezető mérnökként leendő feladatai lesznek:
  • Tervezési feladatok: a kivitelezési terület organizációs tervének elkészítése, folyamatos aktualizálása, a projekt műszaki és pénzügyi ütemtervének összeállítása
  • Szakértők koordinációja: a projektcsapat - építésvezetők, előkészítők és technikusok - szakmai irányítása, alvállalkozók és beszállítók kiválasztása, szerződési feltételeinkek meghatározása, a kivitelezés folyamán a teljesítések nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok: megrendelővel, tervezővel és partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, teljesítési igazolások kiadása
  • Részvétel az éves és negyedéves termelési tervek összeállításában, rendszeres és ad hoc jelentések készítése a vezetőség részére
Megbízónk elvárásai:
  • Építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • Legalább 8 éves magasépítési területen szerzett kivitelezői tapasztalat, melyből legalább 5 év projektvezetői beosztásban
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete külföldi megrendelőkkel történtő tárgyalások miatt
  • Microsoft Office és AutoCAD magabiztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő, kiemelkedő bérezés
  • Céges autó magánhasználatra is
  • FMV jogosultsággal és Mérnöki vagy Építész Kamarai jogosultságokkal kapcsolatos összes költség fedezete
  • Havi nettó 33.000 Ft SZÉP kártya juttatás
  • Próbaidőt követően baleseti és életbiztosítás
  • Képzési lehetőségek
  • Csapatépítő rendezvények
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
  • Munkaidő: heti 40 óra kötetlen munkarendben (a csapat beosztása: 7:30-16:00-ig, így a legideálisabb ez lenne)
Kattintson a Jelentkezés gombra, és csatolja a magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzát!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövődet, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Ha a fenti kérdésekre Igen-nel felelt és a van már tapasztalata napelemes telepítési vagy tervezési projektekben, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk 15 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. Bővülő csapatukba egy új folyamatok kialakítására keresünk kollégát az alábbi pozícióba: NAPELEMES PROJEKTVEZETŐ

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Projektvezetőként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek? Képes több dologra figyelni és az időt jól menedzselve kézben tartani a folyamatokat? Nem veszik el a részletekben, így a projekteket mindig sikerre viszi? Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát? Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA! Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában. Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési (ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre. Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 80 nap múlva