PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Kiemelkedő bért kínáló debreceni Megbízónk jellemzően komplex magasépítési projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Lakó- és műemlék épületek, ipari-, kereskedelmi- és sportlétesítmények, irodaházak, Nívódíjas oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok is megtalálhatók a referenciái között. Projekt függvényében végez az épülethez kapcsolódó út, közmű, mélyépítési és kertészeti munkákat is.

Folyamatosan bővülő csapatába keresünk angol nyelvtudással rendelkező

PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK
munkatársat.
Projektvezető mérnökként leendő feladatai lesznek:
  • Tervezési feladatok: a kivitelezési terület organizációs tervének elkészítése, folyamatos aktualizálása, a projekt műszaki és pénzügyi ütemtervének összeállítása
  • Szakértők koordinációja: a projektcsapat - építésvezetők, előkészítők és technikusok - szakmai irányítása, alvállalkozók és beszállítók kiválasztása, szerződési feltételeinkek meghatározása, a kivitelezés folyamán a teljesítések nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok: megrendelővel, tervezővel és partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, teljesítési igazolások kiadása
  • Részvétel az éves és negyedéves termelési tervek összeállításában, rendszeres és ad hoc jelentések készítése a vezetőség részére
Megbízónk elvárásai:
  • Építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • Legalább 8 éves magasépítési területen szerzett kivitelezői tapasztalat, melyből legalább 5 év projektvezetői beosztásban
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete külföldi megrendelőkkel történtő tárgyalások miatt
  • Microsoft Office és AutoCAD magabiztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő, kiemelkedő bérezés
  • Céges autó magánhasználatra is
  • FMV jogosultsággal és Mérnöki vagy Építész Kamarai jogosultságokkal kapcsolatos összes költség fedezete
  • Havi nettó 33.000 Ft SZÉP kártya juttatás
  • Próbaidőt követően baleseti és életbiztosítás
  • Képzési lehetőségek
  • Csapatépítő rendezvények
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
  • Munkaidő: heti 40 óra kötetlen munkarendben (a csapat beosztása: 7:30-16:00-ig, így a legideálisabb ez lenne)
Kattintson a Jelentkezés gombra, és csatolja a magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzát!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Országos

Partnerünk egy amerikai tulajdonú, vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével foglalkozó vállalat. Több, mint 30 éve vannak a piacon és foglalkoznak egyebek mellett különféle projektek teljes körű generálkivitelezésével, ipari padlók építésével, előre gyártott és monolit vasbeton szerkezetek kombinációival, illetve építőipari vállalkozási tevékenységet is folytatnak. Csatlakozz bővülő csapatukba az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK, MIVEL A BETANÍTÁS BIZTOSÍTVA VAN!

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem. Ha szeretne egy profi, folyamatosan bővülő csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat, építési beruházások (bevásárló centrumok, irodaházak, és ipari kivitelezések) megvalósítására az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 19 nap múlva