PÉNZÜGYI KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk állateledel- és takarmánygyártásra és forgalmazásra specializálódott cégcsoport.

Pénzügyi csapatuk bővítése céljából keresünk most hozzájuk új munkaerőt a következő pozícióba:

Pénzügyi kontrollerként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Havi pénzügyi kimutatások, margin riportok összeállítása
  • Költséghelyek menedzselése és az ehhez kapcsolódó statisztikák elkészítése
  • Árak/transzferárak kalkulálása és árlisták elkészítése
  • Riportok készítése külső és belső felhasználók és hatóságok számára
  • Készletértékelési adatbázis összeállítása, folyamatos monitorozása, a kinyert adatokból kimutatások készítése
Amit megbízónk kér tőled:
  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • 2-3 éves pénzügyi pozícióban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos Excel tudás (Pivot tábla, Függvények kezelése)
  • B kategóriás jogosítvány
Előny, ha rendelkezel:
  • Pénzügyi elemzői/üzleti elemzői vagy egyéb analyst pozícióban szerzett tapasztalattal
  • SSC tapasztalattal
Amit Megbízónk kínál:
  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer (alapfizetés + cafeteria)
  • Jelenléti + havi egészségmegörző + lojalitás + karácsonyi bónusz
  • Bejárás támogatása, ingyenes parkolási lehetőség
  • Egészség és baleset biztosítás
  • Nyelvi képzés támogatása, egyéb képzések igényfelmérés alapján
  • Munkaruha és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő, Home Office lehetőség
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Csévharaszt (Autóval megközelíthető a telephely) - Budapest központjától 40 km-es távolságra

Amennyiben szívesen csatlakoznál megbízónk csapatához, kérlek töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban. Most új kollégát keresnek. Fő felelősségi köre: Kimenő számlák és kapcsolódó dokumentumok kezelése, napi kapcsolattartás a partnerekkel.

A hirdetés lejár 7 nap múlva
HR, Munkaügy | Budapest

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni. Folyamatosan bővülő csapatukba kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva