ÉRTÉKESÍTŐ - ÚJ VEVŐK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Értékesítőként úgy érzi, hogy szeretne végre teljesen önállóan dolgozni?
Elég tapasztalt és határozott ahhoz, hogy új piacokat fedezzen fel és növelje egy vállalat piaci részesedését Magyarországon?
Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció?

Most itt a lehetőség, hogy Ön legyen egy vállalat KULCSEMBERE!

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Fő felelőssége:
A meglévő partnerekkel való szorosabb kapcsolat kiépítése, segítve a kapacitás optimálisabb, hatékonyabb elosztását. Új vevők felkutatása, piaci részesedés növelése.
Feladatok:
  • Új értékesítési piacok felkutatása,
  • Új vevők felkutatása,
  • Hideg hívások lebonyolítása, időpontegyeztetések,
  • Új értékesítési területek fejlesztése,
  • Vevőkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Hosszú távú értékesítési tervek felállítása,
  • Piaci szegmens monitorozása, valamint a konkurencia elemzése,
  • Szoros együttműködés a társterületekkel,
  • Riportok, elemzések készítése.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • 3 éves tapasztalat nemzetközi vállalatnál B2B értékesítésben,
  • Hazai és nemzetközi piac ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeret.
Előnyök:
  • B2B értékesítési tapasztalata műanyagcsomagolás terület,
  • Műanyag gyártásban vagy növényvédőszer gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Német és/vagy lengyel és/vagy szláv és/vagy román nyelvek kommunikációképes ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Fiatalos, családias csapat,
  • Szakmai továbbképzések.
Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye), valamint Magyarország teljes területe.

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, rugalmas

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ha értékesítési területen szereztél tapasztalatot és a jövődet is ezen a pályán képzeled el, akkor itt a lehetőség a számodra, hogy tagja legyél egy fejlődő vállalkozás szimpatikus csapatának. Partnerünk egy folyamatosan bővülő, építőanyag értékesítéssel foglalkozó vállalat, amely immár 30 éve áll a vásárlók szolgálatában. Most értékesítési csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Értékesítési területen szereztél tapasztalatot, és már a kisujjadban vannak a kéziszerszámok jellemzői? Új kihívásokat keresel és jellemez Téged a műszaki beállítottság? Akkor itt a lehetőség számodra, hogy tagja legyél egy szerszámértékesítési gyakorlattal, és nagy üzleti kapcsolatrendszerrel rendelkező dinamikus értékesítő csapatnak! Partnerünk több mint 25 éve az egyik legdinamikusabban fejlődő szerszámkereskedő cég a magyar piacon. A vállalat ipari minőségű forgácsoló,- és kéziszerszámokkal segíti a fémmegmunkálással és szereléssel foglalkozó ügyfelei munkáját. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva