HR KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Szeretne részese lenni egy újonnan alakuló HR csapatnak?
Szeretne Ön lenni az egyik úttörője a HR kontroller folyamatok kialakításának?

Ha ezekre IGEN a válasza, akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett.

Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára.

A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával.

Budapesti telephelyük HR csapatába keresnek most ÚJ munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Részvétel a HR kontrolling és reporting rendszer kialakításában és fejlesztésében,
  • Létszámgazdálkodás nyomon követése, egyeztetés az illetékes vezetőkkel,
  • HR osztályhoz kapcsolódó költségek monitorozása (bér, juttatások, egyéb),
  • Elemzések és kimutatások készítése, vezetői döntések támogatása,
  • Terv-tény összehasonlítások, statisztikák készítése és elemzése,
  • Havi és éves zárás aktív támogatása,
  • Munkaügyi folyamatok támogatása,
  • Kapcsolattartás a vezetőkkel, munkavállalókkal, kérdéseik megválaszolása.
A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Min. 1-2 éves tapasztalat HR kontrollerként, elsősorban gyártócégnél,
  • Erős bérelemzői képesség,
  • Min. társalgási szintű ANGOL nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete (Word, Excel, Power Point).
Előny, de nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Compensation & Benefit területen szerzett tapasztalat,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű vállalatnál,
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat.
Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület (autóval 7 percre a Szent Imre tértől), 2023-tól Dunavarsány

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00 - 16.30ig

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Partnerünk egy bioanalitikai és diagnosztikai tesztkészletek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Termékeivel mind a külső partnereket, mint a cégcsoport tagjait kiszolgálja. A budapesti központjukba a HR csapat támogatására keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva