GYENGEÁRAMÚ SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szerviztechnikusként vagy elektroműszerészként szereztél végzettséget/tapasztalatot, és a jövődet is ezen a pályán képzeled el? Most itt a lehetőség a számodra, hogy tagja legyél egy villámgyorsan fejlődő vállalkozás szimpatikus csapatának!

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája. Jegyértékesítő és fizető parkoló rendszerek hardver/ szoftver fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat.

Csapata bővítése céljából keresi új kollégáját az alábbi pozíció betöltésére:

Leendő feladataid:
  • Beléptető rendszerek szervizelése, javítása, karbantartása (80%-ban Budapest és Pest megye - 20%-ban országos)
  • Szoftverek telepítése, üzemeltetése, konfigurálása
  • Ügyfelek folyamatos tájékoztatása a hibajegyekkel kapcsolatban
Pozíció betöltéséhez szükséges lesz:
  • Legalább 1 éves szerelői/ karbantartói tapasztalat
  • Gyengeáramú vagy vagyonvédelmi rendszerek telepítésében vagy szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság és affinitás
  • Munkához kitartó hozzáállás
  • Precíz munkavégzésre képesség (önállóan és csapatban egyaránt)
  • B kategóriás vezetői engedély és utazási hajlandóság
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Angol vagy román nyelvismeret
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Korrekt és pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Készenléti díj
  • Túlóra elszámolás
  • Kiküldetési díj
  • Utazási hozzájárulás és céges autó próbaidő után
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Biztos vállalati háttér
  • Családias munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Budapest 16. kerület (Sashalom környéke)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Országos

Megbízónk egy építőipari műszaki berendezések forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó cégcsoport tagja, a világ vezető szállítója a biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerek (ajtók, automatikák, kapuk) karbantartási munkálatainak szakszerű elvégzéséhez keres most csapatába új szakembert az alábbi pozícióba, országos munkavégzéssel:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

A hirdetés lejár 4 nap múlva