TERVEZŐ (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy vagy

Ügyfelünk közel 60 éve alakult skandináv tulajdonú építőipari vállalat.

Termékeikkel évek óta a nemzetközi és a magyar építőipar meghatározó szereplői, ami a magas szintű tervezői, gyártási, valamint szolgáltatói minőségnek köszönhető.

Jelenleg tervezői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát BUDAPESTI irodájukba az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Termékeik betervezése ajánlati és kiviteli tervdokumentációkba,
  • Statikai számítások készítése magyar, illetve nemzetközi (litván/lengyel/svájci) projektekhez,
  • Projektek kezelése / koordinálása / ellenőrzése,
  • Műszaki tanácsadás magyar és nemzetközi ügyfeleknek,
  • CAD rajzok készítése termékekkel és projektekkel kapcsolatosan,
  • Részvétel építőelemeik fejlesztésében,
  • Részvétel termékdokumentációk / marketinganyagok készítésében,
  • Részvétel értékesítési, ajánlattételi és belső kapcsolódó folyamatok fejlesztésében,
  • Kapcsolattartás litván/lengyel/magyar mérnök kollégákkal és a magyarországi gyárral,
  • Megrendelések egyeztetése kérdések esetén,
  • Egyéb a tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnöki végzettség,
  • Legalább 1 – 2 éves tapasztalat tervezésben építőipari területen,
  • Felhasználói szintű AutoCad szoftver ismeret,
  • Angol nyelv használata szóban és írásban (szakmai feladatokhoz, elsősorban írásban),
  • MS Office ismeretek, elsősorban Excel stabil felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • Építőipari termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Statikus tervezésben szerzett  2 – 3 éves gyakorlat,
  • Német vagy szláv nyelvismeret,
  • Autodesk Inventor programismeret,
  • Emelt szintű táblázatkezelési ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány
Juttatatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Éves bónusz
Munkaidő: Hétfőtől - csütörtökig 8.00-17.00 óráig, míg pénteken 8.00-14.30 óráig

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület (Blaha Lujza tér környéke)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet keres és szívesen dolgozna tervezőként izgalmas, nemzetközi projekteken? Olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol precíz mérnöki munkáját elismerik és fejlődését rendszeres szakmai tréningekkel támogatják? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, mely egyszemélyes vállalkozásból nőtte ki magát. Mára 45 fősre nőtt csapatuk idáig több, mint 4000 projektet vitt sikerre a világ 35 országában. Csapatukba bővítés céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Szereti az innovatív és egyedi megoldásokat? Végre szeretne Ön lenni egy termék úttörője Magyarországon? Szeretne egy teljes üzletágat felépíteni és később vezetőként bizonyítani? Akkor ne keressen tovább, mert ebben a lehetőségben mindez megvan! Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával. Jelenleg egy új és innovatív termékük piaci bevezetésére keresnek talpraesett kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. A legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával rendelkezik. Új proaktív munkatársukat keresik TERVEZŐMÉRNÖK pozícióba.

A hirdetés lejár 12 nap múlva