ÁLTALÁNOS IRODAI ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely Magyarországon 2 gyárat is üzemeltet. A gyártás mellett olyan logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkoznak, mint a nemzetközi fuvarszervezés.
Jól beszélsz angolul? Lelkes, motivált személyiség vagy aki szívesen dolgozna multinacionális környezetben? JELENTKEZZ!
A pest megyei gyártósori automatizálási részlegük támogatására keresnek most új munkaerőt az alábbi pozícióra:

Általános irodai adminisztrátor
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Milyen feladatokban számít Önre a csapat?

  • Általános irodai adminisztrációs feladatok
  • Belsős, vállalati rendszerek kezelése (költségek, beszerzések, újítások stb. adminisztrációja és bevitele a rendszerbe)
  • A vezetők, projektcsapat napi munkájának segítése
  • "Intelligent Factory" (itt folyik a gyártósorok automatizálása) részleg támogatása adminisztratív oldalról
  • Meghatározott folyamatok követésének, szabályzatok betartásának támogatása
  • Riportok készítése – jóváhagyó személyek szabályzatok szerint
Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Legalább középfokú végzettség (szakiskola, szakközépiskola, gimnázium is jó)
  • Pályakezdő, vagy adminisztratív területen szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás a külföldi kollégákkal való írásbeli és szóbeli kommunikációhoz (a csapatban koreai, angol, magyar és vietnámi tagok dolgoznak)
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • Excel magas szintű ismerete
  • Lelkes, motivált, segítőkész és megbízható személyiség
Ami előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Műszaki érdeklődés
Mit kínál a cég az Ön számára és miért érdemes csatlakoznia a csapathoz?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget
  • Színvonalas munkakörnyezetet
  • Cafeteria és egyéb juttatásokat
  • Teljesítmény bónuszt, melyet fél évente kapsz kézhez
  • Utazási támogatás
  • Home Office lehetőséget- bár korlátozottan, de van!
  • Laptop és mobiltelefon
Munkavégzés helye: Budapest 13. kerületi iroda, Home Office, 1-2 alkalommal kijárás a gödi telephelyre

Munkaidő: H-P 08:00-17:00

Várjuk jelentkezését ANGOL nyelvű szakmai Önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen! Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is érdekelt. Most lengyel közúti fuvarszervező csapatuk megerősítése végett keresnek nemzetközi közúti fuvarszervezési tapasztalattal rendelkező senior kollégát, aki szívesen törne csoportvezetői babérokra, és ismeri a kelet-közép-európai szállítmányozási piacot. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 26 nap múlva

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező de mégis családias hangulatú csapat tagja lenni? Szereted, ha a munkatársaiddal élvezet a munka és barátias a viszony? Akkor ez a TE lehetőséged. Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat az alábbi munkakörbe: Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél, ahol a teljes folyamatban is részt vehetsz!

A hirdetés lejár 25 nap múlva