TERMELÉSI RÉSZLEGVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Ha TERMELÉSVEZETŐKÉNT már sikeresen irányított kisebb csapatokat!
Ha jó VEZETŐNEK tartja magát, aki képes embereket motiválni!

Ha úgy érzi, most szívesen építene ki egy hatékony rendszert, akkor ez a pozíció Önnek szól!

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Most kiváló kompetens szakembercsapatuk egyik VEZETŐJÉT keressük az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Csoportok vezetése, célok elérése a biztonság, minőség, időben történő szállítás figyelembe vételével,
  • Folyamat- és termékfejlesztés, termelésmegvalósítások előre mozdítása,
  • A folyamatmódszerek kiválóságának biztosítása az egész szervezetben,
  • A gyártásban keletkezett veszteségek javítása, szállított termékek minőségének javítása, költségek csökkentése,
  • Fejlesztések előmozdítása, termelési hatékonyság növelése,
  • Ügyfelekkel való konfliktusok kezelése,
  • Jelentések készítése,
  • Felelősség a költségi-, minőségi- és szállítási kötelezettségek teljesítéséért,
  • Személyzet kiválasztása, felvétele, betanítása és folyamatos irányítása, ellenőrzése.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy Főiskolai MŰSZAKI végzettség,
  • Legalább 5 év tapasztalat MŰSZAKI gyártásban TERMELÉSVEZETŐKÉNT, előny az autóipari gyártás,
  • Csapatvezetésben és -mentorálásban szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Mátrix környezetben szerzett tapasztalat.
Előnyök:
  • SAP ismeretek,
  • LEAN Six Sigma tanúsítvány.

Amit megbízónk kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Cafetéria,
  • Utazási támogatás,
  • Céges mobiltelefon és laptop.
Munkavégzés helye: Veresegyház

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig napi 8 óra

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vezetői pozíciók | Csongrád - Csanád megye

Több mint 10 éve felsővezetői pozíciót tölt be egy gyártó nagyvállalatnál, és már volt alkalma kipróbálni a stratégiai döntéshozatalban való részvételt? Esetleg mindig is érdekelte a fémipari gyártókörnyezet? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk az egyik piacvezető fémkandalló, grillsütő és egyéb fémszerkezet gyártó vállalat. Most 400 fős vállalatuk élére keressük leendő vezetőjüket az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva