VEZÉRIGAZGATÓ ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy digitális üzleti modell szerint működő, folyamatosan növekvő magyarországi kereskedelmi bank, mely az utóbbi években kiemelkedő eredményeket ért el.

Szeretne szakmailag fejlődni és közvetlenül az elnök-vezérigazgató beosztásában dolgozni egy folyamatosan bővülő vállalatnál? OLVASSON TOVÁBB!
Partnerünk jelenleg egy most nyíló, új pozícióba keres munkatársat, ahol fontos a magabiztos hozzáállás, valamint a jó érvényesítő képesség. Kiváló szakmai lehetőséget biztosítanak az alábbi munkakörben:

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Elnök-vezérigazgató adhoc feladatainak önálló megoldása
  • Jegyzőkönyvek vezetése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás, határidők betartatása
  • Igazgatósági és felügyelőbizottsági üléseken való részvétel, feljegyzések készítése
  • Teendők priorizálása
  • Szervezési és koordinációs feladatok ellátása

Ön az ideális jelölt, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú, lehetőleg gazdasági, vagy jogi területen szerzett végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Ambíció, önállóság, határozott fellépés, érdekérvényesítő képesség

Előny a jelentkezés során:

  • Big4 tapasztalat
  • Banki területen szerzett tapasztalat

Amit a vállalat kínál:

  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés, mely bértárgyalás alkalmával kerül kialakításra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 9. kerület

Munkaidő:

  • Irodai munkarend

Ha egyeztetni szeretne a részletekről, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a lenti gombra kattintva!