KERESLET, KÉSZLET- ÉS TERMELÉSTERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk, Eurofins Technologies Kft. bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport tagja. Termékeivel mind a külső partnereket, mind a cégcsoport tagjait kiszolgálja.

A budapesti központjukba, a gyártási csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Igény-előrejelzések rendszeres összegyűjtése az ügyfelektől,  az előrejelzett termékekről és mennyiségekről naprakész adatbázis vezetése
  • Vevői előrejelzések és múltbeli értékesítési adatok alapján a minimális és optimális készletszint tervezése
  • A korábbi vevői előrejelzések értékelése, visszajelzések készítése
  • Részvétel az árlista frissítésében a marketing csapattal, a forgalmazók és belső ügyfelek tájékoztatása a változásokról
  • Árubeszerzések és belső gyártások kezelése, priorizálása a meghatározott minimum készletszintek alapján
  • Kapcsolattartás az ügyfélszolgálati osztállyal és a belső gyártási csapatokkal a folyamatban lévő és tervezett gyártási rendelések priorizálása érdekében
  • Gyártási tervek folyamatos nyomon követése, módosításának kezdeményezése a határidők betartásának biztosítása érdekében
  • Gyártási problémák megoldásának támogatása a gyártási késések minimalizálása érdekében
  • Állapot- és teljesítményjelentések összeállítása
  • Az illetékes osztályok azonnali tájékoztatása az aktuális készlet-, beszerzési és termelési tervek változásairól.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű MS Office, különösen Excel ismeretek
  • ERP ismeret
  • Talpraesett, proaktív és precíz munkavégzés
  • Konstruktív megoldó készség, csapatmunkára való készség

Előny:

  • Élelmiszeripari, egészségügyi vagy vegyipari területen szerezett tapasztalat

Ajánlat:

  • Végzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő versenyképes fizetés
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület
Munkaidő, munkarend:
  • Hétfőtől péntekig, irodai munkarend

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Heves megye

Ügyfelünk a századforduló óta működő európai tulajdonú konszern magyarországi gyártó vállalata. Az 1990 -es években alapították hazánkban a jelenleg közel 1600 fővel működő gyáregységüket Kelet - Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. A termelés mellett termékfejlesztéssel is foglalkoznak, amely magában foglal a tervezéstől az új típusok piaci bevezetéséig minden tevékenységet. A fenntartható mobilitás kérdésére adnak választ és számos megoldással rendelkeznek, amivel ezt a célt el tudják érni. A cég BŐVÜLŐ logisztikai csapatába keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Szeretnél szerves része lenni egy világelső vállalat dinamikus fejlődésének? Szívesen dolgoznál felelősségteljes pozícióban egy kisebb szakmai csapat vezetőjeként? Szívesen dolgoznál izgalmas projekteken, melyek során változatos technológiai scope biztosított és a gyártás igazi alappillére lehetsz? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged! Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata, e divíziója pedig a repülőgépipar területén világelső. Szakmai csapatuk megerősítése végett keresünk kollégát Szada környékére az alábbi pozícióba:

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Zala megye

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva