KERTÉSZMÉRNÖK / KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy kertészeti nagykereskedés, amely több mint 20 éve foglalkozik egy-kétnyári és virágzó cserepes dísznövények szaporítóanyagának előállításával, és értékesítésével kertészek, hiper- és szupermarketek, valamint barkács áruházak számára.
Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Áruházi beszállításhoz a cserepes dísznövények termékajánlatainak összeállítása
  • Dokumentumok rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolattartás az áruházi osztályvezetőkkel
  • Termelési adatok kiosztása, riportok kimutatások készítése
  • Ajánlatkérések külföldi és belföldi beszállítóktól
  • Árukiszállítások összehangolása
  • Reklamációk kezelése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Kertészmérnök végzettség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Német vagy angol nyelvismeret (középfok/ kommunikációképes szint)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Releváns kereskedelmi, kertészeti marketing ismeretek
  • Szigetszentmiklósi vagy vonzáskörzeti lakóhely
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Céges mobiltelefon
  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk speciális mérési megoldások szállítója, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás– fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területeken. Keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Megbízónk egy családias légkörű kisvállalat. Fő profilja különféle munkavédelmi eszközök és logisztikai segédanyagok nagykereskedelme, valamint márkaképviselete. Pesterzsébeti irodájuk 3 fős csapatába keresünk most kereskedelemben jártas munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Megbízónk egy online kereskedelmi platform a B2B szektorban működő közép-kelet-európai vállalkozások számára. A platformon összekapcsolja egymással az ellenőrzött, kizárólag üzleti szereplőkből álló vevőket és eladókat. Lengyelországból induló anyacég magyarországi leányvállalata számára keresünk az alábbi pozícióba új kollégát, januári vagy februári munkakezdéssel. Megbízónk folyamatosan és nagy erővel bővül így most 2 új munkatársat is szeretnének, hogy csapatukhoz tartozzon.