SENIOR PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen végezne változatos, összetett feladatokat, de az adminisztrációtól sem rémül meg? Projekt jelleggel szívesen töltene pár napot vidéken? Most itt a lehetőség az Ön számára, hogy tagja legyen egy villámgyorsan fejlődő vállalkozás szimpatikus csapatának.

Partnercégünk 15 éve napelemrendszerek kiépítésével foglalkozó - zöld energia profilú - dinamikusan fejlődő vállalat. A legkorszerűbb gépekkel, szerszámokkal, anyagokkal dolgozik, naprakészen követve az újdonságokat és a folyamatosan bővülő igényeket.
Most számára keresünk új kollegáját az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Projektmenedzserek, irodai dolgozók és egyéb szakmunkások munkájának támogatása és koordinációja
  • Nagyobb tenderek, árajánlatok előkészítésében, összeállításában, az ügyfélprojektek megvalósításában való aktív részvétel
  • Projekt folyamatok felügyelete, koordinálása és teljes körű dokumentálása
  • Határidők és kapacitások monitorozása
  • Hiányosságok és kockázatok figyelemmel kísérése és jelzése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Támogatott projektek sikeres megvalósításának és után követesének biztosítása
  • Eseti jelleggel helyszíni felmérés végzése és dokumentálása
Amit Partnerünk elvár a pozícióhoz:
  • Legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Középfokú végzettség (műszaki szak előnyt jelent)
  • Projektekben való fizikai jelenléthez való hajlandóság
  • Önálló, felelősségteljes döntések meghozására való képesség
  • Asszertív kommunikáció – hatékony és céltudatos kommunikáció a munkatársakkal
  • Eredmény- és célorientált gondolkodás, határozottság és ügyfélközpontú szemléletmód
  • Utazási hajlandóság
  • Nagyfokú tanulási készség, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Villamos ipari jártasság
  • Német nyelvtudás
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Versenyképes juttatási csomag: korrekt bérezés és évvégi teljesítményarányos bónusz
  • Cafetéria juttatás
  • Kiszámítható munkarend
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkavégzéshez elengedhetetlen technikai eszközök (céges gépjármű, mobiltelefon)
  • Szakmai tréningek általi fejlődési lehetőség
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Munkába járási támogatás lehetősége
Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezzen fényképes, magyar nyelvű önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva: