BACKEND FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot.

A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre, ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik.

Jelenleg bővítés miatt keresünk jófej csapatukba

munkatársat

Fő felelőssége:

  • A Backend fejlesztő felelős a meglévő termékek „backend”-jének fejlesztésére irányuló javaslatok kidolgozásáért, új termékek fejlesztéséért, valamint a meglévő hibák javításáért.

Feladatok:

  • Funkcionális tervek összehangolása a technológiai lehetőségekkel,
  • Szűk keresztmetszetek azonosítása, javítása az alkalmazásban, bug-ok megszüntetése,
  • Többi fejlesztővel-, tesztelővel, PO-val es managerekkel való együttműködés,
  • Aktív részvétel a meetingeken,
  • A kollégák által készített funkcionális tervek alapján a szoftver fejlesztése,
  • Funkcionális javaslatok és a „user story”-k egyeztetése a „Functional designer”-rel vagy a „Scrum Master”-rel,
  • Javaslatok tétele a kiigazításokra és az optimálisabb működésre,
  • Együttműködés a holland- és magyar fejlesztőcsapatokkal, tudásmegosztás,
  • A szoftver tesztelése és „Code review” keretein belül a programkód ellenőrzése,
  • A „Sprint”-ben megállapított ütemterv szerint a feladatok végrehajtása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 1-3 éves fejlesztési tapasztalat Java területen,
  • Angol magabiztos társalgási szintű nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen).

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen,
  • PL/SQL, Docker, Kafka, Project Lombok, Postmann/SoapUI ismerete,
  • SpringBoot ismerete,
  • Hibernate/JPA ismerete,
  • Oracle DB vagy más relációs adatbázis ismerete,
  • GIT ismerete.

Juttatások:

  • Profi felszerelés, amit a fejlesztő maga választhat (Windows vagy MacOS),
  • Havi bruttó 25.000 Ft általános költségtérítés,
  • Havi bruttó 25.000 Ft cafeteria (OTP Szép-Kártya),
  • Plusz szabadnapok (munkanap áthelyezéskor a szombati munkanap helyett pihenőnap, mindenkinek a saját születésnapja szabadnap),
  • Általában évi 1 utazás Hollandiába,
  • Bejárási-, parkolási támogatás,
  • Ingyenes nyelvtanfolyam, ha szükséges,
  • Home office lehetőség,
  • Karácsonyi ajándék,
  • Udemy Business lehetőség.

Egyéb jellemzők:

  • Flat structure,
  • Open door policy,
  • Transparency.

Munkavégzés helye: Pécs belvárosa (Zsolnay-szobor buszmegállótól sétatávolságra).

MunkaidőRugalmas munkaidő.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás, vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában. A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, egy gyöngyösi gyártó vállalat az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. A termékfejlesztés mindig is sarkalatos pont volt a cég életében, ezért R&D részlegükre jelenleg is várják új csapattársaikat az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás, Termelés | Heves megye

Partnerünk az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 400 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új kollégát: