TESZTELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Már rendelkezik tapasztalattal manuális tesztelőként? Hosszútávú céljai közé tartozik, hogy automatizált teszteléssel foglalkozzon?

Ügyfelünk 26 éve tevékenykedő holland tulajdonú vállalat. Mentális és más függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű szoftver csomagot. A pécsi irodájukat 2008-ban hozták létre, ahol saját fejlesztésű szoftverükbe az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TESZTELŐ

Feladatok:

  • Meglévő termékek változásainak tesztelése,
  • Új funkcionalitások tesztelése, USER felhasználók támogatása az új verziók tesztelésében,
  • Tesztelési tervek karbantartása, betartása,
  • Funkcionális javaslatok és "user storyk" egyeztetése a funkcionális tervezővel, a szoftver fejlesztőkkel és a Scrum Masterrel,
  • Javaslattétel a kiigazításokra és az optimálisabb működésre,
  • A program szűk keresztmetszeteinek azonosítása,
  • Részvétel az adatok költségeinek megtervezésében,
  • Szoftver tesztelése,
  • Callok, Bugok lezárása,
  • Help desk és a konzultánsok munkájának támogatása,
  • Automatizált tesztek készítése,
  • Feladatok Sprintben megállapított ütemterv szerinti végrehajtása,
  • A kapacitás problémák azonnali jelentése a közvetlen vezetőnek.

Elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség,
  • Minimum 1-3 éves manuális tesztelésben szerzett tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen).

Előny:

  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Profi felszerelés, amit a fejlesztő maga választhat (Windows),
  • Rugalmas munkaidő,
  • Havi bruttó 25.000 Ft általános költségtérítés,
  • Havi bruttó 25.000 Ft cafeteria (OTP Szép-Kártya),
  • Plusz szabadnapok (munkanap áthelyezéskor a szombati munkanap helyett pihenőnap, mindenkinek a saját születésnapja szabadnap),
  • Évi 1 utazás Hollandiába,
  • Bejárási-, parkolási támogatás,
  • Ingyenes nyelvtanfolyam,
  • Home office lehetőség,
  • Flat structure, Open door policy, Transparency,
  • Karácsonyi ajándék,
  • Udemy Business lehetőség,
  • Belvárosi iroda,
  • Fiatalos csapat.

Munkavégzés helye: Pécs belvárosa (Zsolnay-szobor buszmegállótól sétatávolságra).

Munkaidő: Rugalmas munkaidő.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás, vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában. A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, egy gyöngyösi gyártó vállalat az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. A termékfejlesztés mindig is sarkalatos pont volt a cég életében, ezért R&D részlegükre jelenleg is várják új csapattársaikat az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás, Termelés | Heves megye

Partnerünk az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 400 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új kollégát: