SZAKÁCS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!!!

A COVID ideje alatt is működő, közétkeztetéssel és ételkiszállítással foglalkozó cégünk, a
BIOGASTRO KFT, főzőkonyhájára keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

SZAKÁCS
Feladatok:
  • Anyagkiszabat értelmezése, abból való munka elvégzése
  • Felelősség a minőségért, tálalásért, csomagolásért, sokkolásért, a HACCP betartásáért, nyomon követésért, a konyhai zárásért
  • Az elkészült ételek előírás szerinti készen tartása
  • Ételminták előírás szerinti vétele, hűtőtérben való tárolásuk figyelemmel kísérése
  • Az ételkészítéshez kapcsolódó HACCP dokumentációjának vezetése
Munkaidő:
  • Vasárnaptól csütörtökig napi 8 óra
Amit elvárunk:
  • Szakács végzettség
  • Tudjon önállóan dolgozni és csapatban is
  • Nagyüzemi konyhai tapasztalat előny
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Összeszokott, jó csapat
  • Munkába járás anyagi támogatása
  • Bejelentett 8 órás munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Pest megye (Törökbálint), Tömegközlekedéssel elérhető!

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!