RAKTÁRKEZELŐ és TARGONCAVEZETŐ (BP)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

RAKTÁRKEZELŐ - TARGONCAVEZETŐ
munkatársat.
Feladatok:
  • Anyagmozgatás (kézi, gépi)
  • Beérkező szállítmányok átvétele, tehergépkocsi lepakolása
  • Kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás)
  • Leltározásban történő részvétel
  • Egyéb raktári és adminisztratív teendő ellátása
Elvárások:
  • Építőanyag ismeret
  • Targonca vezetői engedély
  • Érettségi bizonyítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó fizikai állóképesség, terhelhetőség
Előnyt jelent:
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • 30 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Egy műszakos munkarendet, szabad hétvégékkel
  • Fiatalos, rugalmas, segítő Kollektívát
Munkavégzés helye:
  • Budapest IX. vagy IV.  kerülete
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk fő profilja az épületgépészet (víz-, gáz-, fűtés- és klímatechnika) részére vörösréz csövek, forrasztható és menetes idomok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása. A minőség és vásárlóik elégedettsége cégük filozófiája. Számukra keresünk most új munkatársat kőbányai raktárukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk egy magyar tulajdonú, kereskedelmi cégcsoport. Raktározással foglalkozó leányvállalata fiatalos, dinamikus csapatába keres targoncás gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban, aki olyan ismert márkákat forgalmaz, mint az Apple, Veritas, Fitbit, vagy Withings. 10 fős logisztikai csapatába keressük az új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva