ÉLELMISZERIPARI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:
  • Élelmiszeripari szolgáltatásokhoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció
  • Számlák iktatása
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése
  • Élelmiszer-ellenőrzések megszervezése, koordinálása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Angol nyelvismeret (Középfok/ kommunikációs képes szint)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Gyorsaság és pontosság
  • Nyitott és alkalmazkodó személyiség
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre való képesség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Laboratóriumban, élelmiszeriparban szerzett adminisztrációs tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Megbízható és támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Megbízónk fő profilja taneszközök, oktatási anyagok, iskolai felszerelések forgalmazása és szoftverfejlesztés - iskolák, óvodák, valamint bölcsődék részére. Csapatukba keresünk most bővülés miatt új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk egy 101 éves, ausztriai székhelyű vállalat cégcsoportjának tagja, amely autóraktározással és autófuvarozással foglalkozik. A Budaörsi telephelyükre keresünk megnövekedett munkamennyiséghez, egy adminisztratív csoportba új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Home office

Partnerünk egy nemzetközi holding cég magyarországi leányvállalata, amely Kelet- és Közép-Európa kiemelkedő bútorélzáró gyártója és forgalmazója. Divíziója a folyamatos fejlődés és a külföldi piacok áttörése. Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba! Jelentkezz Te is, hogy egy összetartó és motiváló közösség része lehess!

A hirdetés lejár 27 nap múlva