SZERSZÁMTERVEZŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata - itthon a 2000-es évek óta vannak jelen a piacon újító fröccsöntő technológiáikkal. Magyarországon kívül 22 másik országba szállítják megoldásaikat. Mérnöki csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Munkáló szerszámok megtervezése. A szerszámkészítési tervezetek irányítása és jóváhagyatása
  • Ütemtervek készítése
  • Vevői igények figyelemmel kísérése. Fontossági sorrend felállítása, határidők betartása, mennyiségek ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a külföldi és belföldi megrendelőkkel
  • Szerszámhasználati folyamatok elemzése, karbantartás koordinálása, meglévő problémák elhárítása
  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Megrendelői dokumentáció, folyamat adatok, termelési információk kezelése
Megbízónk elvárásai:

  • Gépészmérnöki diploma vagy ehhez kapcsolódó végzettség és gyakorlat
  • 1-3 év szerszámtervezői tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyors problémamegoldó képesség

Előny:

  • Autocad-et és SolidWorks rendszerek ismerete

Amit Megbízónk kínál számodra:

  • Alapbéren felül 100%-os bejárási támogatás
  • Jelenléti bónusz
  • Mobiltelefon
  • Laptop
Munkaidő: Hétfő - Péntek; 08:00-17:00

Munkavégzés helye: Rétság (Nógrád megyében található, az M2-es úton keresztül nagyjából 40 perc távolság a fővárostól)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd, ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz! Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk nemzetközi gyártócég, akik főként kertépítésben, újrahasznosításban és bioenergiaszektorban használt munkagépek gyártásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkoznak. Magyarországi, családias csapatuk bővítése céljából keresnek akár pályakezdő, de mindenképpen műszaki affinitással rendelkező agilis kollégát.