HR GENERALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára.

A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával.

Budapesti telephelyük HR csapatába keresnek most tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Fizikai és szellemi pozíciókra toborzás-kiválasztási feladatok menedzselése, valamint részvétel új, hatékony toborzási formák kiválasztásában,
  • Kapcsolattartás munkaerő kölcsönző cégekkel,
  • Adminisztrációs feladatok: Cafetéria rendszer teljes körű ügyvitele, Dolgozói egészségüggyel kapcsolatos feladatok elvégzése, Dolgozói elégedettségi vizsgálatok lebonyolításában aktív közreműködés, Auditokra való felkészülés.
  • Létszámgazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása, létszám-jellegű adatszolgáltatások készítése,
  • Éves képzési terv elkészítése, majd ez alapján tréningek és oktatások szervezése,
  • Céges belső rendezvények, előkészítése és lebonyolítása,
  • Részvétel a szervezeti imázs formálásban, szervezeti arculat kidolgozása,
  • Részvétel a belső kommunikációs irányelvek meghatározásában,
  • A vállalat hivatalos weboldalán és facebook oldalán HR-hez kapcsolódó tartalmak kezelése.

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség,
  • Min. 3 év tapasztalat HR Generalistaként (szellemi-fizikai toborzás-kiválasztás),
  • Min. középfokú angol nyelvtudás,
  • MS Word/Excel felhasználói magabiztos használata,
  • Kiváló szervező, kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit a cég kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű vállalatnál,
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat.
Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület (autóval 7 percre a Szent Imre tértől)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00 - 16.30-ig vagy 9.00 - 17.30-ig

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat. Ez a lehetőség olyan friss diplomásoknak szól, akik szeretnének belekóstolni egy recruiter pörgős, de kihívásokkal teli mindennapjaiba. Jelenleg új kollégát keresünk az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 41 nap múlva
HR, Munkaügy | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk egy gyorsan növekvő, innovatív, nemzetközi szinten működő cég. Csapatukba keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Being Europe’s market-leader pet food and equipment chain, our Partner operates with 55 stores in Hungary. Thanks to their wide range of high-quality products and the professional knowledge of their colleagues contribute to their successful carrier in Hungary, providing their team with solid background and friendly ambiance at the workplace. If you want to be part of an efficient, coherent and helpful team, we have a great job offer for you to check! Let’s join their team in the following position:

A hirdetés lejár 2 nap múlva