ANALITIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete.
Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Most magyarországi leányvállalatának laboratóriuma számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ANALITIKUS
Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Nagyműszeres analitikai vizsgálatok elvégzése peszticid analitikai és környezetvédelmi területen
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában
  • Vizsgálati jelentések készítése
  • Vizsgálati eredmények felülvizsgálata, jelentése és kiadása
  • Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben
Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi munkatapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmasság
  • Precíz és pontos önálló munkavégzés
Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások
Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Most magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Most magyarországi leányvállalatának laboratóriuma számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva