KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban, aki olyan ismert márkákat forgalmaz, mint az Apple, Veritas, Fitbit, vagy Withings.

10 fős logisztikai csapatába keressük az új kollégát

pozícióba.
Feladatok, amiket rád bíznának:
  • Logisztikai alvállalkozók munkájának koordinálása, felügyelete
  • KPI kimutatások készítése, teljesítmény értékelése, elszámolások ellenőrzése
  • Raktári folyamatok ellenőrzése, javítása
  • Készletek ellenőrzése, eltérések hibák feltárása, javítása
  • Tevékenységhez kapcsolódó adatok rögzítése
  • Riportok, kimutatások készítése (pl.: Intrastat)
  • Potenciális új alvállalkozók keresés
A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:
  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikában készletgazdálkodás VAGY specialista VAGY logisztikai kontrolling területen szerzett minimum 5 éves gyakorlat
  • Angol középfokú nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt is használnod kell a napi munkád során)
  • Alapos Excel ismeretek (függvények, PIVOT)
Jutalmad a kitartó munkádért:
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Összetett juttatási csomag (fix alapbér + próbaidőszakot követően havi bónusz + cafeteria)
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Dentálhigiéniai szolgáltatás próbaidőszakot követően
  • Budapesten kívül eső munkavállalóknak a törvény által előírtak szerint közlekedés hozzájárulás
  • Budapesten ingyenes céges buszjárat közlekedik az Árpád-hídtól
  • Modern irodai környezet
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:30 - 17:00 között (30 perces ebédszünet)
Munkavégzés helye:
  • Budapest, III. kerület (Graphisoft Park)

Amennyiben szimpatikus a kínált lehetőség, úgy jelentkezéséhez kérjük küldje el részünkre magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Az elmúlt évek során partnerünk járműparkja jelentősen bővült és szeretnék, ha a cég kereskedelmi tevékenysége is hasonló fejlődésen menne keresztül. Ezért keresnek fuvarozásban, logisztikában értékesítési tapasztalattal rendelkező új kollégát, aki korábbi szakmai tapasztalatát alkalmazva a családi vállalkozás tagja lesz.

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Szívesen lennél tagja egy piacvezető logisztikai vállalatnak, aki Európa vezető cross-border szolgáltatója? Fontos számodra egy stabil, hosszútávú karrier egy multinacionális környezetben? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ezt a pozíciót Neked találták ki! Partnerünk keresi legújabb munkatársát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 13 nap múlva