VEGYIPARI TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, Eurofins Technologies Kft. bioanalitikai és diagnosztikai tesztkészletek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport tagja. Termékeivel mind a külső partnereket, mind a cégcsoport tagjait kiszolgálja.

A budapesti központjukba, a gyártási csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat

munkakörbe.

Összefoglaló:
A vegyipari technikus elsődleges feladata a termelési folyamat meghatározott technológiai lépéseinek elvégzése és dokumentálása a cég gyártó részlegében.

Feladatok:

  • Egyszerűbb oldat és puffer készítés
  • Oldatok, komponensek kiadagolása
  • Dokumentáció pontos vezetése
  • Egyszerű minőségellenőrzési tesztek elvégzése
  • QC- és ellenminták  vételezése
  • Gyártási selejtek kezelése
  • Laborok takarítási rend tartása
  • Eszközök kezelése, ellenőrzése, tisztántartása
  • Mosogatási feladatok ellátása
  • Csomagolás
  • A minőségirányítási rendszer szerinti dokumentációs követelmények elvégzése
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Alapanyagok kezelésének pontos ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Célorientált, önálló és precíz személyiség
  • Gyors tanulási, rugalmas és együttműködő készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Előny:
  • Vegyésztechnikusi végzettség

Ajánlat:

  • Végzettségtől és tapasztalattól függő versenyképes fizetést
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű, nemzetközi cégnél

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Megbízónk olaszországi anyavállalata 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, amely mára már a magyar kazán piac élvonalába tartozik. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják. Szigetszentmiklósi telephelyükre keressük szakember gárdájuk új tagját az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 19 nap múlva