SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk önjáró személyemelőgépek bérbeadásával, forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó cég.

Szigetszentmiklósi telephelyének csapatába keresünk most bővülés miatt új szakembereket a belső karbantartási feladatok ellátására, illetve külső helyszíneken történő munkavégzésre (Budapest 100 km-es körzetében) az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikusként feladataid lesznek:

  • A cég által bérbeadott és forgalmazott emelőgépek eseti javításainak elvégzése
  • Tervezett karbantartások elvégzése a gépeken
  • Problémák diagnosztikája (mind mechanikai, mind elektronikai és hidraulikus hibák beazonosítása) és azok elhárítása
  • Szerviz adminisztráció pontos, napi szintű vezetése
Amit Partnerünk vár Tőled:

  • Autóvillamossági, vagy Mezőgazdasági gépszerelői, vagy Autószerelői végzettség
  • 2-5 év tapasztalat szerviztechnikusként hasonló területen működő (földmunkagépekkel/ mezőgazdasági gépekkel/targoncákkal, vagy egyéb emelőgépekkel foglalkozó) cégnél
  • Elsősorban műszaki angol nyelv alapfokú ismerete a gyártói leírások/utasítások értelmezéséhez
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elektronikus, valamint hidraulikus rajzok olvasási készsége fontos, illetve magas szintű ismeretek a hidraulika és/vagy az elektronika területén
Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Magasabb fokú képzettség elektronika vagy hidraulika területén
  • Személyemelő gép kezelői jogosítvány
Amit Partnerünk kínál Számodra:

  • Pozícióhoz illeszkedő, kiemelkedő bérezés - tapasztalat függvényében
  • Cafeteria juttatás: SZÉP Kártya
  • Szervizautó (hazajáráshoz is) kiszállásos munkavégzés esetén
  • Saját használatú telefon mobilnettel és korlátlan beszélgetéssel
  • Saját használatú laptop a munkavégzéshez szükséges rendszerekkel és diagnosztikai programokkal felszerelve
  • Éves bónusz
  • Munkaruha és védőfelszerelés, valamint minőségi szerszámok és munkaeszközök
  • Szakmai oktatások és képzések
  • Stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség
Munkaidő: napi 8 órás munkavégzés, 1 műszakban (7:00 vagy 7:30 kezdéssel)

A munkavégzés helye:  vagy kizárólag a telephelyen (Szigetszentmiklós, Leshegy u. 31.), vagy vegyesen változatos külső helyszíneken (Budapest 100 km-es körzetében) és a telephelyen

Várjuk jelentkezésedet szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk nemzetközi gyártócég, akik főként kertépítésben, újrahasznosításban és bioenergiaszektorban használt munkagépek gyártásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkoznak. Magyarországi, családias csapatuk bővítése céljából keresnek akár pályakezdő, de mindenképpen műszaki affinitással rendelkező agilis kollégát.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk kereskedelmi üzletláncok, saját fejlesztésű pc alapú kassza és készletvezető rendszerekkel foglalkozik. Budapesti support csapatukba keresünk teljes munkaidőbe új munkatársat rendszereik szervizelésére, ami történhet az ügyfeleik telephelyén, illetve a budapesti irodában. Az alábbi pozícióba várjuk jelentkezésedet:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szakmunka | Országos

Megbízónk egy építőipari műszaki berendezések forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó cégcsoport tagja, a világ vezető szállítója a biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerek (ajtók, automatikák, kapuk) karbantartási munkálatainak szakszerű elvégzéséhez keres most csapatába új szakembert az alábbi pozícióba, országos munkavégzéssel: