VILLAMOS PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

A KONTAKT-Elektro Kft. magyar tulajdonú, független vállalkozásként több évtizede tevékenykedik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein.
Tevékenységük kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére.

Megnövekedett belföldi és exportmegrendeléseik teljesítésére, Pécs központi munkavégzéssel új munkatársat keresnek csapatukba az alábbi pozícióba:

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:

  • Villamostechnológiai projektspecifikációk, árajánlatok készítése,
  • Gyártási anyaglisták készítése, gyártás előkészítés,
  • Megrendelőkkel (pl. cementgyárak, erőművek) való kapcsolattartás,
  • Műszaki támogatás, tanácsadás,
  • Projektek, helyszíni szerelések támogatása,
  • A műszaki technológiák fejlődésének folyamatos nyomon követése.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy technikusi végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Társalgási szintű angol VAGY német nyelvtudás
  • Alapvető villamos ismeretek: rajz olvasás, villamos készülékek ismerete,
  • Műszaki érzék, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Önállóság, fejlődési hajlam, elhivatottság,
  • Csapatmunkára való alkalmasság.

Előny:

  • Tervezői ismeretek (E-plan).

Juttatások:

  • Pályakezdő munkatárs esetén teljes körű betanítás és képzések biztosítása,
  • Külföldi projektekben való részvételi lehetőség (kiemelt bérezéssel),
  • Változatos és önálló munka - fejlődési lehetőség,
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú karrierlehetőség,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (céges pool car, laptop, mobiltelefon).
Munkaidő: Hétfőtől péntekig - Rugalmas munkarend a Vezetőséggel való egyeztetés szerint.

A cég közpotja: Pécs (Téglagyár buszmegálló közelében), a projektek országos lefedettségűek.

A Projektvezető kolléga heti munkaidejének kb. 70%-át a pécsi irodában tölti, 30%-át pedig az ország különböző projekt helyszínein. Hetelés nem szükséges, a helyszínen reggeltől délutánig tartózkodik, az utazáshoz pedig céges pool car biztosított.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal. Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Ügyfelünk Magyarország legdinamikusabban bővülő, legmodernebb rotációs nyomdája, ahol a nap 24 órájában kifogástalan minőségű nyomtatás történik. A vállalat missziója a megrendelői igények tökéletes teljesítése, mégis gyártási, technológiai oldalról a lehető leggazdaságosabb megoldást nyújtása a legmodernebb technológiák biztosításával. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Szakmunka | Csongrád megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 25 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az 5 alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva