RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy magyar tulajdonú, kereskedelmi cégcsoport.
Raktározással foglalkozó leányvállalata fiatalos, dinamikus csapatába keres targoncás gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS
Főbb feladatok:
  • Beérkező áruk átvétele
  • Áruk betárolása
  • Rendelések összekészítése
  • Raktári rend fenntartása
Ezekben ismerj magadra:
  • Rendelkezel raktározás területén szerzett tapasztalattal
  • Van új típusú targonca vezetői jogosultságod
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel is bírsz
Amit Partnerünk cserébe kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiszámítható kétműszakos munkarend, 06:00-14:00; 14:00-22:00
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Összetartó csapat
Munkavégzés helye: 5100 Jászberény

Jelentkezz fényképes önéletrajz és motivációs levél csatolásával, fizetési igény megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap? Ha csatlakozol a raktáros csapatunkhoz, ezért még fizetést is kapsz. Budaörsi telephelyünkre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk fő profilja az épületgépészet (víz-, gáz-, fűtés- és klímatechnika) részére vörösréz csövek, forrasztható és menetes idomok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása. A minőség és vásárlóik elégedettsége cégük filozófiája. Számukra keresünk most új munkatársat kőbányai raktárukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 23 nap múlva