SALES CONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Alapfok szóban és írásban

Szeretne az Ügyvezető Igazgató jobb kezeként részese lenni a stratégiai megbeszéléseknek?
Szeretné, ha az Ön adataira támaszkodva képes lenne a vállalat a megváltozott gazdasági környezetben is folyamatosan megfelelni a kihívásoknak?
Szeretne hozzájárulni a vállalat stratégiai és operatív területén a szervezet fejlesztéséhez?

Ha úgy érzi, hogy ezekre igen a válasza, akkor még MA pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat, amely több, mint 25 éve van jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza.

Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is.

Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk szakmai kollégát az alábbi pozícióba:

Fő felelőssége: Az értékesítéshez kapcsolódó stratégiai célok elérésének támogatása az alábbi adatok elemzésével: költségek, bevételek, ráfordítások és piaci trendek.

A leendő feladatai:

  • A területet érintő projektek előkészítése és háttértámogatása,
  • Értékesítési és ügyféladatok folyamatos rendszerezése és elemzése,
  • Az értékesítési területtel kapcsolatos riportok készítése, piackutatás,
  • Ügyféladatbázis karbantartásának felügyelete,
  • Háttértámogatás a vállalat ismertségének növelése érdekében,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a hatékonyabb ügyfélkiszolgálás érdekében.

Megbízónk elvárásai:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Minimum 2 éves tapasztalat értékesítési kontrollingban VAGY értékesítési folyamatok fejlesztésében,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás ÉS alapfokú német nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel).

Amit Megbízónk ajánl:

  • Korrekt alapbér,
  • Egyéni és céges teljesítmény alapján járó bónuszok,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Bejárási támogatás,
  • Megbízható, stabil háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, IV. Kerület

Munkavégzés ideje: Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kattintson a JELENTKEZÉS gombra és küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot! Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során! Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába! Akkor ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Ha szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni, ahol megtanulhatsz mindent a szakmáról jelentkezz az alábbi pozícióra:

Megbízónk olaszországi anyavállalata 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek és megújuló energiához kacsolható termékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, amely mára már a magyar fűtéstechnikai piac élvonalába tartozik. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják. Szigetszentmiklósi telephelyünkre keressük új kollégánkat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 13 nap múlva