FOLYAMATFEJLESZTÉSI SPECIALISTA (ÉRTÉKESÍTÉSI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Alapfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat, amely több, mint 25 éve van jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza.
Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is. Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára.

Hozzájuk keresünk

FOLYAMATFEJLESZTÉSI SPECIALISTA

pozícióba új munkatársat.

A leendő feladatai:

  • A területet érintő projektek előkészítése és háttértámogatása,
  • Értékesítési és ügyféladatok folyamatos rendszerezése és elemzése,
  • Az értékesítési területtel kapcsolatos riportok készítése, piackutatás,
  • Ügyféladatbázis karbantartásának felügyelete,
  • Háttértámogatás a vállalat ismertségének növelése érdekében,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a hatékonyabb ügyfélkiszolgálás érdekében.

Megbízónk elvárásai:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Minimum 2 éves tapasztalat vállalati folyamatok elemzésében vagy szervezésében,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás ÉS alapfokú német nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel).

Amit Megbízónk ajánl:

  • Korrekt alapbér,
  • Egyéni és céges teljesítmény alapján járó bónuszok,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Bejárási támogatás,
  • Megbízható, stabil háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, IV. Kerület

Munkavégzés ideje: Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kattintson a JELENTKEZÉS gombra és küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot! Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során! Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába! Akkor ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Our partner B2Kapital Zrt. is part of the Norwegian B2Holding Group and is a recognized partner of many Hungarian banks and financial institutions, as well as a company active in the market for the acquisition of overdue claims in the region. Join their young and fast-growing team. Now we are looking for a new colleague in the following position:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk olasz anyacége vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozták magyarországi leányvállalatukat, amely mára már a magyar fűtéstechnikai piac élvonalába tartozik. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják. Szigetszentmiklósi telephelyükre keresnek új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 18 nap múlva