RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, a Cu-Technik Kft. fő profilja az épületgépészet (víz-, gáz-, fűtés- és klímatechnika) részére
vörösréz csövek, forrasztható és menetes idomok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása.
A minőség és vásárlóik elégedettsége cégük filozófiája.

Számukra keresünk most új munkatársat kőbányai raktárukba

RAKTÁROS
pozícióba.

Feladatok:
  • beérkező áru kezelésében, átvételében, raktárban történő elhelyezésében való közreműködés
  • megrendelt áru összekészítése, szállításra történő előkészítése
  • esetenként termékek kiszállítása a vásárlók részére ("B" kategóriás jogosítvánnyal megoldható)
  • raktári működés zavartalan biztosítása, raktári rend folyamatos fenntartása
  • leltározásban való részvétel
  • egyéb árukezeléshez tartozó feladatok elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • raktár/kiszállítás területen szerzett tapasztalat
  • érvényes targonca vezetői engedély (3324 / 3313 / 3312)
  • "B" kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat
  • jó fizikai állóképesség
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Előnynek számít:

  • Épületgépészetben szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • versenyképes jövedelem
  • stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • színvonalas munkakörülmények
Munkaidő:
  • teljes munkaidő (H-P 07.30-16.00)
Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület-Kőbánya (iroda és raktár). A cég ezév végén Halásztelekre fog költözni!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését JELENTKEZZEN,
küldje el magyar nyelvű, frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap? Ha csatlakozol a raktáros csapatunkhoz, ezért még fizetést is kapsz. Budaörsi telephelyünkre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk egy magyar tulajdonú, kereskedelmi cégcsoport. Raktározással foglalkozó leányvállalata fiatalos, dinamikus csapatába keres targoncás gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 22 nap múlva