SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az olaszországi IMMERGAS 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, az Immergas Hungária Kft-t, amely mára már a magyar kazán piac élvonalába tartozik. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják.

Szigetszentmiklósi telephelyükre keressük szakember gárdájuk új tagját

munkakörbe.

Pályakezdők jelentkezését is várják, hiszen náluk van lehetőség arra,
hogy a szakmád mesterévé válj!

Mi lesz a feladatod?
  • A forgalmazott gázkészülékek beüzemelése, rendszeres karbantartása és javítása, illetve szükség szerinti cseréje budapesti és vidéki ügyfeleiknél
  • A berendezéseik műszaki tartalmának minél alaposabb elsajátítása, az elsajátított tudás naprakészen tartása
  • Műszaki szaktanácsadás szerviz partnereknek, szerelőknek és felhasználóknak
  • Ügyfélnyilvántartás, munkalapok kezelése
Szükséges végzettség:
  • Elengedhetetlen feltétel: arcképes gázszerelői igazolvány, gázfogyasztó készülék üzembe helyezése, karbantartása, üzemzavar elhárítása bejegyzéssel
Téged keresnek, ha:
  • Szereted az önálló munkavégzést és az eredményesség fontos számodra
  • Motivál téged a szakmai problémák megoldása
  • Jó ügyfél-kommunikáció jellemez
  • Tudsz rendszerszinten gondolkodni
  • Nem okoz gondot neked a munkáddal járó adminisztráció pontos vezetése
  • Gyakorlott gépkocsi vezető vagy (B kat. jogosítvány)
  • Szeretsz egy jó hangulatú csapathoz tartozni
Előny, ha:
  • Műszaki Biztonsági Felülvizsgálói végzettséged van
  • Már rendelkezel több éves gázkészülékek szerelésével kapcsolatos tapasztalattal
  • Angol/olasz/német nyelvtudás (társalgási szint, nem szükséges nyelvvizsga)

Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés (alapbér+jutalék+bónusz)
  • Béren kívüli juttatások
  • Céges szerviz autó, laptop, telefon
  • Stabil munkahely
  • Folyamatosan bővülő termékpaletta és szakmai ismeretek elsajátítása megújuló energiás termékkörben is
  • Megbízható szakmai háttér, jó munkakörülmények
  • Teljeskörű felszerelés biztosítása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Foglalkoztatás jellege:
  • 40 órás munkahét, normál munkarend, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklósi telephely, Budapest és Pest megye, esetileg vidéki régiókba történő utazás is

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ!

Küldd el számunkra friss magyar nyelvű önéletrajzod a bérigényed megjelölésével
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Partnerünk egy bioanalitikai és diagnosztikai tesztkészletek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Termékeivel mind a külső partnereket, mint a cégcsoport tagjait kiszolgálja. A budapesti központjukba, a gyártási csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 23 nap múlva