TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az olaszországi IMMERGAS 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, az Immergas Hungária Kft-t, amely mára már a magyar kazán piac élvonalába tartozik. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják.

Szigetszentmiklósi telephelyükre keressük szakember gárdájuk új tagját

munkakörbe.

Mi lesz a feladatod?
  • Üzleti kapcsolatok fejlesztése és megtartása a már meglévő és potenciális ügyfelekkel egyaránt, a nagykereskedelmi partnereik és indirekt partnereik körében
  • A kitűzött értékesítési célok teljesítése
  • Látogatások, tárgyalások leegyeztetése és lebonyolítása - vállalati termékek, megoldások megismertetése a partnerekkel, szaktanácsadás
  • Árajánlatok készítése és nyomonkövetése
  • Reklámanyagok és eszközök megfelelő kihelyezése
  • Kapcsolatépítés és a márka népszerűsítése a kivitelezői partnerkörben - árubemutatók, oktatások szervezése és lebonyolítása
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása, ügyfélnyilvántartás
  • Folyamatos kapcsolattartás a belső értékesítő kollégákkal és a marketinggel
  • Piaci információk gyűjtése (fogyasztói piac ismerete, konkurencia követés)
  • A berendezéseik műszaki tartalmának elsajátítása, az elsajátított tudás naprakészen tartása
Szükséges végzettség, tapasztalat:
  • Középfokú végzettség
  • Min. 1 -3 éves kereskedelmi tapasztalat az épületgépészeti piacon vagy az építőiparban
Téged keresnek, ha:
  • Szereted az önálló munkavégzést és az eredményesség fontos számodra
  • Kiváló ügyfél-kommunikáció jellemez
  • Szakmailag hiteles vagy
  • Képes vagy megnyerni magadnak az ügyfeleket személyiségeddel
  • Érdekel az épületgépészet és a megújuló energia
  • Nem okoz gondot neked a munkáddal járó adminisztráció pontos vezetése
  • Gyakorlott gépkocsi vezető vagy (B kat. jogosítvány)
  • Szeretsz egy jó hangulatú csapathoz tartozni
Előny, ha:
  • Felsőfokú épületgépész mérnöki végzettséggel rendelkezel
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés (alapbér+jutalék+ éves bónusz)
  • Béren kívüli juttatások
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Stabil munkahely
  • Folyamatosan bővülő magas minőségű termékpaletta
  • Megbízható szakmai háttér, jó munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség megújuló energiás termékkörben is
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő, rugalmas munkarend, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklósi telephely, 1 kolléga nyugat és 1 kolléga kelet magyarországi területre

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ!

Küldd el számunkra friss magyar nyelvű önéletrajzod a bérigényed megjelölésével
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Rendelkezel értékesítői vénával? Szeretnéd karriered egy profi környezetben megalapozni? Olvass tovább, ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat. Bővítés céljából keresünk számukra új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva