EHS SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Munka-, Tűzvédelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk Dél-Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.

Tőkeerős cég, ide érdemes váltani!

Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Részvétel az EHS folyamatok kialakításában,
  • EHS tudatosság és kultúra kialakítása,
  • Bejárások szervezése és végrehajtása,
  • Részvétel az eltérések, észrevételek és balesetek kivizsgálásában,
  • Oktatások szervezése, megtartása,
  • Mérések és felülvizsgálatok koordinálása,
  • Gépek felülvizsgálata, üzembe helyezése,
  • Kockázatértékelés elkészítése, veszélyek azonosítása,
  • Adatok összegyűjtése, nyilvántartások naprakész vezetése,
  • Vegyi anyag management támogatása,
  • Hulladékkezelés koordinálása,
  • Bevallások elkészítése – környezetvédelemmel kapcsolatos,
  • Tűzvédelmi folyamatok támogatása.

Követelmények:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • 3-5 év EHS területen szerzett tapasztalat multinacionális vállalatnál,
  • Középfokú munkavédelmi szakképesítés.

Előnyök:

  • Környezetmérnöki végzettség,
  • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítés,
  • Tűzvédelmi előadó végzettség és egyéb kapcsolódó végzettségek megléte,
  • EHS irányítási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat.

Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria (már az első hónaptól),
  • Jelenléti bónusz,
  • Munkába járás támogatása,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Változatos feladatok,
  • Továbbképzések,
  • Induló beruházás, így a rendszerek kialakításakor a cég számít a véleményére, tapasztalataira.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Tatabánya Ipari Park.
  • Munkarend: Hétfőtől-Péntekig 8:00-16:30.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!