PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az olaszországi IMMERGAS 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek tervezésében és gyártásában.
2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, az Immergas Hungária Kft-t, amely mára már a magyar kazán piac élvonalába tartozik.

Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják.

Szigetszentmiklósi telephelyükre keressük új kollégájukat

munkakörbe.

Mi lesz a feladatod?
  • Banki kivonatok, pénztárbizonylatok, bejövő költségszámlák könyvelése
  • Folyószámla egyeztetés
  • Egyéb könyvelési feladatok
  • Részvétel a havi zárásban
  • Pénzügyi riportok készítése
  • Vállalati szakirányú projektekben való részvétel
Ami fontos számukra eddigi pályafutásodból:
  • Előfeltétel: valamely integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett min. 1-2 éves gyakorlat (elsősorban pénzügyi modulban)
  • Érettségi és szakirányú képzettség
  • Könyvelői, számviteli gyakorlat
  • Excel/Word gyakorlott felhasználó szintű kezelése
Téged keresnek, ha:
  • Pontos, megbízható munka jellemez
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség jellemez
  • Képes vagy rendszer szinten gondolkodni
  • Fejlett analitikus és lényeglátási képességed van
  • Szeretsz egy jó hangulatú csapathoz tartozni
Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során:
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • JD Edwards vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete
  • Angol/olasz nyelvtudás (alap társalgási szint, nem szükséges nyelvvizsga)
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés (alapbér + éves bónusz)
  • Béren kívüli juttatások
  • Laptop, telefon
  • Stabil munkahely
  • Megbízható szakmai háttér, jó munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség vállalati projektekben
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő, normál munkarend, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklósi telephely
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ!

Küldd el számunkra friss magyar nyelvű önéletrajzod a bérigényed megjelölésével
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk Európa piacvezető állatfelszerelés és állateledel áruházlánca, összesen 55 üzlettel az országban. Széles termékkínálatuk, munkatársaik kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga, mely egyben biztos munkahelyet, barátságos munkahelyi légkört is nyújt. Amennyiben szeretne tagja lenni egy sikeres és összetartó csapatnak, akkor van egy kihagyhatatlan álláslehetőségünk a számára. Csatlakozzon csapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Az XXXLutz hálózat Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata a mömax és Möbelix áruházakat üzemelteti. A mömax és a Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében. Az alábbi pozícióba keresünk központjukba új munkatársat bővítés céljából:

A hirdetés lejár 21 nap múlva