MŰSZAKI ÜZLETFEJLESZTÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete.
Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Most magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel és új szolgáltatások proaktív értékesítése számukra
  • Tárgyalások előkészítése, lebonyolítása és dokumentálása
  • Potenciális ügyfelek felkeresése, hideghívások, találkozók szervezése
  • Az ügyféligények pontos feltérképezése, ajánlatok készítése és nyomon követése
  • Szakmai egyeztetés az üzletágakkal
  • Ügyféllisták készítése
  • Értékesítési projektek tervezése és megvalósítása az üzletágakkal
  • Részvétel rendezvényeken, valamint azok szervezésében
  • Piaci információk nyomon követése
  • A munkával járó adminisztráció vállalatirányítási rendszerünkben
Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves munkatapasztalat, műszaki területen, hasonló munkakörben
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, precíz munkavégzés és kreativitás
  • Jó tervező-, szervező- és problémamegoldó készség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások
Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Rendelkezel értékesítői vénával? Szeretnéd karriered egy profi környezetben megalapozni? Olvass tovább, ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat. Bővítés céljából keresünk számukra új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva