AUTÓRAKTÁRI TELEPI KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy ausztriai székhelyű, autóraktározással és autófuvarozással foglalkozó vállalat. A cég magyarországi központja Budaörsön található. Új kollégát keresünk csapatukba most az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A tárolt gépkocsik gyártói által előírt karbantartási programok elvégzése és dokumentálása (akkumulátor feszültség ellenőrzés, guminyomás ellenőrzés, szükség esetén a kívánt szintre történő emelése)
  • A tárolt gépkocsik szakszerű ellenőrzése a gyártók által előírt szabályok szerint
  • A gépkocsik védőfóliáinak rendszeres ellenőrzése, a sérült és lejárt idejű fóliák eltávolítása
  • A raktárterület rendszeres ellenőrzése, az észlelt hibák jelzése
  • A gépkocsik állapotát befolyásoló tényezők megszüntetése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Technikai affinitás
Amit Partnerünk kínál:
  • Piacképes, bejelentett, rendszeres bér és Cafeteria
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Biztosított munkaruha, védőital
  • Összetartó csapat
  • Kiszámítható munkarend: hétfőtől péntekig 7:00 és 15:40 közötti munkavégzés
Munkavégzés helye: Budaörs

Ha érdekel az ajánlatunk és szereted az új autókat, kattints a linkre és jelentkezz még ma!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Veszprém megye

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Hozzájuk keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szakmunka | Zala megye

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, szakmailag fejlődni vágyó, középfokú végzettséggel rendelkező kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Szakmunka | Budapest

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik. Most hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva