Értékesítési és bérautó üzletág asszisztens

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a CarNet M5 Kft. a Toyota magyarországi hálózatának egyik legrégebbi tagjaként új és használt Toyota gépjárművek értékesítésével és szervizelésével foglalkozik.

A Budapest IX. kerületi telephelyükre keresünk nekik új munkatársat

ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS BÉRAUTÓ ÜZLETÁG ASSZISZTENS
munkakörbe.

Feladatok:

  • Új autó átvétel, beérkeztetés
  • Csereautó, bérautó kiadás és ezek adminisztrációja (számlázás, kalkuláció készítés)
  • Az új autók telephelyen történő mozgatása
  • Kapcsolattartás, javítások megszervezése a szervizzel, karosszéria műhellyel, ügyfelekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság és megbízhatóság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ajánlat:

  • Tapasztalatnak megfelelő, kiemelt és bejelentett jövedelem
  • Főállású alkalmazotti jogviszony
  • Modern, igényes irodakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • 1097 Budapest, Gyáli út 40-42.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk gyógyászati segédeszközök, orvostechnikai eszközök, gyorsdiagnosztikai eszközök, COVID-tesztek és terhességi vitaminok forgalmazásával, egészségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, dinamikusan növekvő cég. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

HR, Munkaügy | Somogy megye

Szereted a szervezési feladatokat? Jól beszélsz németül? Ez az állás neked szól! Partnerünk egy 20 éve működő, épületgépészeti szolgáltatással foglalkozó német cégcsoport magyar tagja. Siófoki irodájukba, a személyzet & projekt-szervezési csapat kulcspozíciójába, a projektvezető munkájának támogatására keressük új munkatársukat alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva