ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy amerikai tulajdonú, vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével foglalkozó vállalat.

Több, mint 30 éve vannak a piacon és foglalkoznak egyebek mellett különféle projektek teljes körű generálkivitelezésével, ipari padlók építésével, előre gyártott és monolit vasbeton szerkezetek kombinációival, illetve építőipari vállalkozási tevékenységet is folytatnak.

Csatlakozz bővülő csapatukba az alábbi pozícióba:

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK, MIVEL A BETANÍTÁS BIZTOSÍTVA VAN!

Feladatok:

  • Építésvezetői feladatokat ellátása (munkafolyamatok levezénylése, ütemezése, dolgozók irányítása)
  • Szervezése és irányítása a kivitelezési, lebonyolítási feladatoknak, valamint támogatása a helyszíni projektvezetésnek,
  • A munkához kapcsolódó beszerzési, szállítási feladatok koordinálásában való részvétel (tenderanyagok összeállítása, ajánlatkérések elkészítése),
  • Beérkezett ajánlatok összevetése, összeegyeztetése a költségvetéssel és az elvárt műszaki tartalommal,
  • A projekthez tartozó folyóméter, négyzetméter, köbméter számításokban való részvétel,
  • A meglévő szerződésben, valamint a kapcsolódó tervdokumentációkban, műszaki leírásokban, és egyéb követelmények között szereplő feladatok megvalósításáról való gondoskodás,
  • A szükséges dokumentációk összeállításában, elektronikus naplózásban való részvétel,
  • Az alvállalkozói szerződéses dokumentációk adminisztrálása,
  • A dolgozók, alvállalkozók telephelyi feladatainak és munkaóráinak kezelése, egyeztetés az irodával,
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és a beszállítókkal,
  • Átadási dokumentáció összekészítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú technikusi végzettség építőipari vagy gépészeti területen,
  • PÁLYAKEZDŐ VAGY min. 1-2 éves tapasztalat építéshelyszíni kivitelezésben (főleg ipari létesítmények területén),
  • MS Office magas szintű ismerete,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Jó tervolvasási, tervértelmezési és térlátási képesség.
Előnyök:
  • Építőmérnök, Építészmérnök vagy Gépészmérnök főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Építéshelyszíni kivitelezésben (főleg ipari létesítmények) szerzett tapasztalat,
  • Csapatok irányításában és összehangolásában szerzett tapasztalat,
  • Betontechnológiai ismeretek,
  • Angol nyelv középszintű ismerete.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Időszakos bónusz,
  • Munkához kapcsolódó eszközök biztosítása,
  • Bejárás támogatása,
  • Továbbképzések,
  • Tanulási és fejlődési lehetőségek.
Munkaidő: Projektfüggő. Általában a munkatárs a helyszíneken tartózkodik hétfőtől - péntekig, esetenként jár be a budapesti irodába)

Munkavégzés helye: Országos és esetenként irodai munkavégzés

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, BŐVÍTÉS miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Ügyfelünk üzletek, éttermek és irodák belsőépítészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó vállalat. Céljuk a megrendelői igényekhez való maximális alkalmazkodás és mindenre kiterjedő professzionális szolgáltatás nyújtása.

A hirdetés lejár 24 nap múlva