MŰVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok írásban

Partnerünk egy amerikai tulajdonú, vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével foglalkozó vállalat.

Több, mint 30 éve vannak a piacon és foglalkoznak egyebek mellett különféle projektek teljes körű generálkivitelezésével, ipari padlók építésével, előre gyártott és monolit vasbeton szerkezetek kombinációival, illetve építőipari vállalkozási tevékenységet is folytatnak.

Csatlakozz bővülő csapatukba hódmezővásárhelyi telephelyükre, az alábbi pozícióba:

MŰVEZETŐ

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK, MIVEL A BETANÍTÁS BIZTOSÍTVA VAN!

Feladatok:

  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása, határidők betartatása, folyamatbeli problémák jelzése,
  • Elvégzett feladatok ellenőrzése,
  • Műszakok munkájának koordinálása, feladatok elosztása a saját műszakban és a saját csapaton belül,
  • Minőségi követelmények biztosítása, technológiai, munkavédelmi és egészségügyi előírások betartása/betartatása,
  • Rendelési igények jelzése a raktár vagy beszerzés felé,
  • Részvétel a napi termelési meetingen és napi csapatmeeting megtartása,
  • Saját területen rendtartása (housekeeping), ami szorosan összefügg a munkavédelemmel és hatékonysággal is (6S és lean szemlélet),
  • A műszakban teljesített és esetlegesen elmaradt feladatokról referálás a soron következő műszak felé.

Elvárások:

  • Minimum középfokú technikusi végzettség építőipari vagy gépészeti területen,
  • PÁLYAKEZDŐ VAGY 1-2 éves tapasztalat építőipari területen szakmunkásként vagy gyártási szakemberként,
  • Angol nyelv alapszintű ismerete (műszaki dokumentációk értelmezése miatt),
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek,
  • Határozottság és kiváló vezetői attitűd.

Előnyök:

  • Építőmérnök, Építészmérnök vagy Gépészmérnök főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Építőipari gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Betontechnológiai ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
Juttatások:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Időszakos bónusz,
  • Bejárás támogatása,
  • Továbbképzések,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség.

Munkaidő2 műszakos -  6.00-14.00 / 14.00 – 22.00 óráig. Jellemzően hétfőtől – péntekig, esetenként szombati munkavégzéssel.

Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk egy Győr-Moson-Sopron megyei vállalat. Tevékenységük széles területet ölel fel: nagytömegű földmunkavégzéseket és a hozzájuk kapcsolódó fuvarozási és építőipari feladatokat látják el. Fuvarozási tevékenységük külföldre is kiterjed. Amennyiben szívesen dolgoznál egy olyan pozícióban, melyben kamatoztathatnád építésvezetői tapasztalatod és önálló, proaktív személyiséged, JELENTKEZZ!

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, BŐVÍTÉS miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba: