PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed.
Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Beérkező számlák ellenőrzése és iktatása
  • Könyvelés előkészítése, számlákkal kapcsolatos információk begyűjtése (számlák igazoltatása, szerződések/kötvények/szállítólevelek nyilvántartása stb.)
  • Számlák rögzítése a vállalatirányítási rendszerben (Navision), illetve Excel programban
  • Könyvelők munkájának segítése
  • Folyószámla egyeztetések
  • Pénzügyi területi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Egyéb felmerülő pénzügyi feladatok ellátása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség (pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Nagy munkabírás
  • Együttműködő személyiség
Amit Partnerünk kínál:
  • Rugalmas munkaidő
  • Pozícióhoz illeszkedő, korrekt bérezés
  • Felelősségteljes munkakör
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Családias munkahelyi környezet
  • Frekventált helyen található iroda
Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Krisztina krt. 39.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Amennyiben szívesen támogatnád a cég logisztikai és számlázási tevékenységét, tagja lennél egy kiemelkedő szakembergárdának, JELENTKEZZ!

A hirdetés lejár 22 nap múlva

Partnerünk 100% magyar tulajdonban lévő, elektronikai iparban tevékenykedő vállalkozás, akik most pénzügyi ügyintézési feladatok ellátására keresnek ambiciózus munkatársat. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Partnerünk Európa piacvezető állatfelszerelés és állateledel áruházlánca, összesen 55 üzlettel az országban. Széles termékkínálatuk, munkatársaik kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga, mely egyben biztos munkahelyet, barátságos munkahelyi légkört is nyújt. Amennyiben szeretne tagja lenni egy sikeres, összetartó csapatnak, akkor van egy kihagyhatatlan állásajánlatunk a számára. Csatlakozzon csapatukba az alábbi pozícióba: