ONLINE MARKETING ÉS CONTENT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Gyógyászati segédeszközök, orvostechnikai eszközök, gyorsdiagnosztikai eszközök, COVID-tesztek és terhességi vitaminok forgalmazásával, egészségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, dinamikusan növekvő cég.

Most számára keresünk erős digitális vénával rendelkező, de offline marketingben is otthonosan mozgó, tartalom készítésben- és menedzsmentben jártas tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

Leendő feladataid:
  • Éves marketing stratégia kialakítása és végrehajtása ügyvezetői támogatással
  • Termékbevezetések marketing támogatásának megvalósítása
  • Social media felületek kezelése, tartalmak készítése, közösség építése, community management
  • Partner adatbázis menedzsment (miniCRM, Excel, hírlevélküldő rendszerek)
  • Rendszeres hírlevelek és sajtóanyagok készítése, küldése és hatékonyság értékelése
  • 5 weboldal, egy webshop és SEO tevékenység irányítása, illetve felügyelete (esetenként saját tartalmak készítése - blog, kiadványok)
  • Terméklapok, kiadványok, katalógusok készítése, szerkesztése, nyomdai menedzsmentje
  • Reklámkampányok teljes körű előkészítése, kivitelezése
  • Sajtókapcsolatok kiépítése és menedzsmentje
  • Patikai, vállalati és egészségügyi ügyfelek számára B2B kommunikáció, ügyfélkapcsolatok fejlesztése
Ezekben ismerj magadra:
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalatod van
  • Jó sajtótéma-érzékenységed van (média- és a reklámpiac átfogó ismerete)
  • Kreatív vagy, jellemző rád a feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • Kiváló az írás és szerkesztési készséged mind magyar, mind angol nyelven
  • Bírod a munkaterhelést, jól kezeled a stresszt
  • Jellemez téged az alaposság, lelkiismeret és felelősségtudat
  • Angol nyelvismeret (felsőfok/ tárgyalóképes szint)
  • Erős technológiai vénával rendelkezel (hírlevélküldő rendszerek, weboldal rendszerek, segédszoftverek ismerete, affinitás a használatuk iránt)
  • Kisujjadban a kiadványszerkesztési gyakorlat, grafikai programok ismerete
  • Rendelkezel PPC gyakorlattal és/vagy tapasztalattal PPC projektek felügyeletében, brief-ekben, végrehajtásban
  • Komplex tevékenység átlátásának a képessége jellemez - multitasking és gyorsaság
  • Jó végrehajtói vénával, illetve üzleti és marketing stratégia iránti érzékenységgel bírsz
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Referencia levél
  • Egészségügyi és/vagy étrend kiegészítők marketingjében szerzett gyakorlat
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Rugalmas munkaidőbeosztás, esetenként otthoni munkavégzéssel
  • Pozitív és támogató csapat, együttműködő munkahelyi légkör
  • Belvárosi központ, óbudai iroda kellemes környezetben
  • Korrekt, a tapasztalatoknak és képességeknek megfelelő bérezés
  • Egyénre szabott egyéb juttatások

Jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával, fizetési igény megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Az online marketing világában képzeled el a jövődet? Szeretnél Te lenni az, aki a vállalat PPC stratégiáját kiépíti? Szívesen kamatoztatnád eddigi tapasztalatodat egy munkavállaló-központú, nemzetközi cégnél? Legalább középfokú szinten beszélsz angolul? Akkor ez a TE lehetőséged, itt megvalósíthatod nemcsak önmagad, de kreatív gondolataidat is! Ügyfelünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban (premiumxl.net) kínálják megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézetű cég, céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése. Amennyiben szeretnél fiatalos, bővülő csapatuk tagja lenni, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Being Europe’s market-leader pet food and equipment chain, our Partner operates with 55 stores in Hungary. Thanks to their wide range of high-quality products and the professional knowledge of their colleagues contribute to their successful carrier in Hungary, providing their team with solid background and friendly ambiance at the workplace. If you want to be part of an efficient, coherent and helpful team, we have a great job offer for you to check! Let’s join their team in the following position:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Marketing, PR, Média | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízónk mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész-ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével foglalkozó vállalat. Szolnoki központjába, a marketing feladatok ellátásra keressük új, junior kollégájukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 27 nap múlva