SENIOR NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő csapathoz, ahol előrelépési lehetőség is biztosított?
Itt a lehetőség, hogy egy profi, szakmai csapat tagja lehessen!

Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is piacvezető szerepet tölt be.

Csatlakozzon most közúti fuvarszervező csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • EU-n belüli közúti fuvarszervezés (gyűjtő és részrakó fuvarok),
  • Árajánlatok készítése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel és alvállalkozókkal
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, fuvarokmányok kezelése,
  • A fuvarozás során felmerülő problémák gyors, hatékony megoldása.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 4-5 éves tapasztalat nemzetközi közúti fuvarszervezésben szolgáltatói oldalon,
  • Erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (partnerekkel való napi kommunikációhoz).

Előnyök:

  • Affinitás csoportvezetői pozíció betöltésére - people management tapasztalat,
  • Baltikum/lengyel szállítmányozói piac ismerete,
  • Gyűjtő és részrakó szállítások ismerete.

Amit a cég kínál:

  • Tapasztalathoz illeszkedő versenyképes bérezés,
  • Cafeteria + teljesítményarányos csoportszintű negyedéves bónusz,
  • Skandináv vállalati kultúra: emberközpontúság, sokféle szakmai tréning és képzés biztosított, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnap/fagyinap, ergonomikus munkakörnyezet, relax szoba,
  • Sportolás támogatása - All you can move kártya,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (laptop, mobiltelefon),
  • Home office lehetőség a Vezetőséggel való egyeztetés szerint.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (a Kelenföldi pályaudvar közelében)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 (1 órás ebédszünettel)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata készletgazdálkodásban vagy beszerzésben? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! SENIOR LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozícióba keresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Szeretne egy fiatalos mégis stabil nemzetközi hátterű cégnél dolgozni? Ha a válasza IGEN, van egy remek lehetőségem a Számára! Ügyfelünk egy nemzetközi csomagolástervező és gyártó vállalat, mely közel 27 éve szolgálja ki ügyfeleit. A vállalat a világ 62 országában 145 gyártóüzemmel rendelkezik. A Pest megyében működő üzemegységük kizárólag élelmiszeripari csomagolóanyagokat gyárt prémium sajt- és húskészítményekhez történő felhasználásra. A nyomdaüzemükben, laminálónkban, tekercsvágóikban és tasakgyártó üzemükben készített fólia és tasak formátumú termékeikkel a teljes európai piacon jelen vannak. Ebbe a dinamikusan fejlődő környezetbe keresünk most az alábbi pozícióba munkavállalót: