FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz?
Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen!

Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is érdekelt.

Most lengyel közúti fuvarszervező csapatuk megerősítése végett keresnek nemzetközi   közúti fuvarszervezési tapasztalattal rendelkező senior kollégát, aki szívesen törne csoportvezetői babérokra.

Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • 3 fős szakmai csapat (gyűjtő és részrakó) koordinálása - munkájuk ellenőrzése, fejlesztése, fejlődésre vonatkozó célkitűzések kidolgozása,
  • A csapat tevékenységének és teljesítményének értékelése, rendszeres személyes értékelőmegbeszélések tartása,
  • Csoporton belüli munkamennyiség ésszerű elosztása a képességek és kapacitások figyelembevételével,
  • A csoporttal együtt a napi operatív fuvarszervezésben való részvétel – gyűjtő és részrakó fuvarok lengyel piacra,
  • Szakmai információk nyomon-követése és továbbítása a munkatársak felé,
  • Tenderek árazásában való részvétel,
  • Az értékesítés munkájához folyamatos, napi üzleti információk biztosítása.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 3-5 éves tapasztalat nemzetközi közúti fuvarszervezésben szolgáltatói oldalon,
  • Erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (partnerekkel való napi kommunikációhoz).

Előnyök:

  • Vezetői tapasztalat fuvarszervezésben,
  • Baltikum/lengyel szállítmányozói piac ismerete,
  • Gyűjtő és részrakó szállítások ismerete.

Amit a cég kínál:

  • Tapasztalathoz illeszkedő versenyképes bérezés,
  • Cafeteria + teljesítményarányos csoportszintű negyedéves bónusz,
  • Skandináv vállalati kultúra: emberközpontúság, sokféle szakmai tréning és képzés biztosított, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnap/fagyinap, ergonomikus munkakörnyezet, relax szoba,
  • Sportolás támogatása - All you can move kártya,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (laptop, mobiltelefon),
  • Home office lehetőség a Vezetőséggel való egyeztetés szerint.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (a Kelenföldi pályaudvar közelében)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 (1 órás ebédszünettel)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező de mégis családias hangulatú csapat tagja lenni? Szereted, ha a munkatársaiddal élvezet a munka és barátias a viszony? Akkor ez a TE lehetőséged. Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat az alábbi munkakörbe: Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél, ahol a teljes folyamatban is részt vehetsz!

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata készletgazdálkodásban vagy beszerzésben? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! SENIOR LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozícióba keresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 20 nap múlva