FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ (LENGYEL PIAC)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz?
Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen!

Partnerünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több, mint 90 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több mint 75.000 munkatársat foglalkoztatnak.

A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és nagy tapasztalattal rendelkeznek.

Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ (lengyel piac)

Feladatok:

  • A rábízott területre vonatkozó teljes körű felelősség viselése,
  • 3 fős szakmai csapat koordinálása - munkájuk ellenőrzése, fejlesztése, fejlődésre vonatkozó célkitűzések kidolgozása,
  • Csapata tevékenységének és teljesítményének értékelése, rendszeres személyes értékelőmegbeszélések tartása,
  • Csoportjában a munkamennyiség ésszerű elosztása, a képességek és kapacitások figyelembevételével,
  • Szakmai információk nyomon-követése és továbbítása a munkatársak felé,
  • Tenderek árazásában való részvétel,
  • Az értékesítés munkájához folyamatos, napi üzleti információk biztosítása.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 5 éves tapasztalat nemzetközi közúti fuvarszervezésben szolgáltatói oldalon,
  • Erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (partnerekkel való napi kommunikációhoz),
  • Erős fuvarszervezői háttér,
  • Kelet-európai régió ismerete.

Előnyök:

  • Min. 1 éves vezetői tapasztalat,
  • Szállítmányozói piac ismerete,
  • Gyűjtő/részrakós szállítások ismerete.

Amit a cég kínál:

  • Tapasztalathoz illeszkedő versenyképes bérezés,
  • Cafeteria + teljesítményarányos csoportszintű negyedéves bónusz,
  • Skandináv vállalati kultúra: emberközpontúság, sokféle szakmai tréning és képzés biztosított, rendszeres csapatépítők, gyümölcsnap/fagyinap, ergonomikus munkakörnyezet, relax szoba,
  • Sportolás támogatása - All you can move kártya,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (laptop, mobiltelefon),
  • Home office lehetőség a Vezetőséggel való egyeztetés szerint.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (a Kelenföldi pályaudvar közelében)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 (1 órás szünettel)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk Európa vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatai közé tartozik. 500 éves múlttal rendelkezik és közel 7400 munkatársával és 170 saját tulajdonú telephelyével a közúti, légi és tengeri szállítmányozással egyaránt foglalkozik. Jelenleg csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba. Pályakezdők és tapaszalt kollégák jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy nagy multi cég, elektronikai termékkörrel. Számos szolgáltatása és termékei mellett innovatív szolgáltatásokat is nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Amennyiben szívesen támogatnád a cég szállítmányozási tevékenységét, részt vennél egy igazán változatos és lendületes munkában, JELENTKEZZ! Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Szigetszentmiklósi partnerünk, minőségi szárazföldi, légi és tengeri szállítmányozási megoldásokat kínál globálisan. Csapatukba keresünk tapasztalt munkatársat változatos logisztikai feladatok ellátására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva